Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е училище за мутанти Андор.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Плажа

Go down 
+3
Девин Айс
alex_russo
Лукас Скот
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 9:06 pm

First topic message reminder :

Плажа - Page 5 Beach4Плажа - Page 5 Roatan_beach_00


Последната промяна е направена от Лукас Скот на Пон Авг 10, 2009 4:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm

АвторСъобщение
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 10:27 pm

-Разбира се!Дори имам идея,може да се опражняваме заедно?-предложи Алис
-Може аз да пускам електричество,а ти да се опиташ да махнеш болката!-ще станем добър екип!-продължи Лис
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 10:29 pm

-Хехе,ъъ да.-кимна Девин и се усмихна малко фалшиво,не че не искаше но просто идеята го постресна малко.
-Супер.-накрая каза той и кимна по-спокойно.
-Предполагам че не съм само аз който познавате тук..имам предвид,тук кой друг познавате освен мен?
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 10:33 pm

-Ами Лукас!
-И извинявай,ако те притесних с това преди малко,просто мислех,че ще ни е от обща полза!-отговори Алис
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 10:36 pm

-Лукас?-той се замисли малко..Накрая се сети.
-Директора?Аз май чак сега разбирам че името на директора е Лукас.-усмихна се Девин.
-И не,няма проблеми.Аз просто изведнъж се сепнах защото осъзнах че добре владеете електричеството и си представих как си правите препекани филийки рано сутрин което ме стресна.-засмя се той леко.
-Вие..не сте човек нали?-Девин за части от секундата спря да се смее и погледна с малко по-сериозен поглед Алис..
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 10:57 pm

-Е,чеовек е малко относително за мен!Никой не ме е питал дали искам да съм..сещаш се!Така че,май не е много подходящ за мен въпрос!-отговори Алис и се засмя
-Надявам се,това не те притеснява!-допълни учителката.Наистина доста от хората се страхуваха от нея и не искаха да имат нищо общо,макар че тя не бе опасна.
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:03 pm

-Съжалявам..-измънка Девин без причина и сведе синия си поглед надолу към пясъка.
-Имам предвид,просто питах от любопитство...тук едва ли някой е човек..и тъй като говоря с вас сега,исках да знам но предполагам че не трябваше да питам.-той се усмихна слабо.
-Следващия път ще знам.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 12:28 am

-Не,не си направил нищо лошо!Нямаше как да знаеш!-отговори Алис и на лицето и отново грейна усмивка.Появи се лек бриз,който разхлаждаше от топлината.А слънцето вече започваше да се скрива.
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 12:31 am

-Благодаря.-кимна Дев.Той искаше да полюбопитства и отново да я пита каква е всъщност,защото можеше да се закълне че тя не е човек,но реши да не пита отново защото щеше да загази и този път зле.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 1:08 am

Алис само се усмихна в отговор.Радваше се,че няма проблем с това,че е различна.Скофийлд погледна нагоре и видя,оранжевите след по небето.А слънцето вече беше наполовина зад хоризонта,дори се виждаха първите звезди.
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 1:39 am

-Е няма нищо ако не искаш да ми кажеш..в замяна на това аз пък ще ти кажа какво съм.-ухили се Девин.
-Така..приготви се за шок..Аз съм..наполовина вампир..и наполовина крилат зимен демон..или просто демон.-той намигна меко.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:29 am

-Е,наистина си помислих,че си поне наполовина вампир,но това с демона не го очаквах.Мисля,че и аз мога да ти кажа каква съм!Предполагам си чувал за харпиите.Е,аз съм смесица между харпия и вампир!-каза Алис с лека насмешка,понеже беше единствена по рода си.
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:32 am

Девин се изуми.
-Това е много рядка комбинация..сигурно си специална.-той й се усмихна лъчезарно.
-А и съм сигурен че може да станеш специална през очите на някой друг..-пошегува се момчето и й намигна.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:36 am

-Ами като кажа на повечето хора,че имам и харпийска кръв-доста от тях се плашат,даже май всички-засмя се Алис
-Все пак те са хищници и в комбинация с вампир,не е никак добре!-продължи Скофийлд отново с насмешка.Беше приела факта каква е,дори можеше да се шегува с това!
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:39 am

-Аз не се плаша.-отвърна й Девин спокойно и се усмихна някакси примирено.
-А и да ми направиш нещо аз ще се оправя,поне ще си премахна болката за да мога да избягам и да те кажа на някой друг учител който да те хване и успокои за да не ме нараниш пак..-засмя се той нашега,не вярваше че тя може да направи нещо подобно.
-Макар че съдейки по това че си наполовина харпия и наполовина вампир,възможността ми да избягам се намаля с около 70 процента,което значи че ми остават още 30 процента..а това е малко.Май повече ще завися от късмета и от крилата си.-усмихна се Девин.
-Ъм..не искам да звуча неучтиво,нали не е проблем ако ви говоря на ти?
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:43 am

-Не,това,че съм учителка няма нищо общо.На първо място съм човек,така де уж човек!-пак се засмя Алис
-А и не се притеснявай,аз съм на ти със самоконтрола!-успокои го Скофийлд
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:46 am

Девин се усмихна.
-Страхотно.-отвърна той.
-Някой път бихте ли ме запознали със директора?Все пак уча в това училище..или по-скоро ЩЕ уча в него и трябва да познавам директора.-усмихна се момчето.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:52 am

-С Лукас?Разбира се!Той е супер,ще ти хареса!-отговори Алис
-Май стана доста късничко!Не те ли е страх с харпия след залез?-отново попита Скофийлд.Наистина небето бе покрито изцяло от звезди и вече ги нямаше онези оранжеви линии от слънцето.
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:54 am

-Нем.-поклати глава момчето.
-Ще ме е страх само ако усетя че си ми ядосана,или че възнамеряваш да направиш нещо опасно.-той се усмихна.
-Е..ти какво ще правиш сега..?Имам предвид..предполагам че си изморена и искаш да се наспиш..
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:57 am

-Е,това да си свръхестестван си има и хубави страни-не ти се налага да спиш!Но предполагам,че ти вече го знаеш!-отговори Алис и отново се усмихна.Бяха си говорили цял следобяд и и беше приятно да поговори с някой,който не бяга с ужас от нея.
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:01 am

-Не..всъщност съм долу-горе като хората,имам нужда от сън и така нататък..Незнам защо така,може би защото съм само наполовина вампир..-измрънка замислено Девин.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:18 pm

-Явно всеки,който е наполовина има нужда от нещо за човека.Аз,например,имам нужда от храна,понякога и от кръв!-отговори Алис
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 5:11 pm

-И какъв е вкуса на кръвта?-попита момчето изведнъж.Не бе вкусвал кръв никога,тъй като обикновено не му се налагаше.Понякога той си мислеше че по някакъв начин притиска Алис,че тя има някаква спешна работа и принудено стои и говори с него от добри чувства.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 5:26 pm

-Не мога да ти кажа със сигурност,защото тогава по принцип надделява харпията в мен.А като вампир не изпитвам чак такава нужда!Дано не ти се нало да опитваш!-отговори Алис.Беше и приятно да разговаря с него.
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 5:30 pm

-Аха..разбирам.-измънка Девин заинтересовано.
-Тук в училище имало ли е проблеми със повечето хора като нас..?Ъм май се изразих грешно..имам предвид,тук различните хора,било то вампири,върколаци или харпии,имали ли са понякога проблеми?Ох..-той изпъшка.
-Тук имало ли е битки между такива хора,като например единия да е добър но да излезе извън контрол а другия да се опита да го спаси?И това всичко да се случва във училището?-май Дев най-сетне се изрази както трябва.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 7:43 pm

-Ами за сега не се е случвало,но предполагам,че няма да има,а и да се появи някой със слаб самоконтрол,предполагам,че Лукас ще го спре!-отговори Алис.Тя не се притесняваше за себе си,а за приятелите си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажа - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажа
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за мутанти :: Околоноста :: Плажа и градината-
Идете на: