Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е училище за мутанти Андор.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Езерото на мъглата

Go down 
+3
Девин Айс
Мия-Мария Берг
Аналейн Маршъл
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 8:52 pm

First topic message reminder :

Това е езрото на мъглата. Тук вечно има мъгла и ако искате никой да не ви вижда къде сте елате тук. РП на воля.
Езерото на мъглата - Page 6 IMG_9257d
Езерото на мъглата - Page 6 Ug1_3530
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Мия-Мария Берг
Ученик
Ученик
Мия-Мария Берг


Брой мнения : 458
Reputation : 14
Join date : 18.08.2009
Age : 26
Местожителство : У кЪщИ

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 12:55 am

Мия продължаваше да върви. Все по-тъмно ставаше. Чуваха се шепоти и шушукане.
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 12:59 am

Девин беше малко уплашен но повече се страхуваше за Мия..ако нещо й се случи и той не може да го предотврати,няма да си го прости.. (знам знам..пак с джентълменските истории..)
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 1:34 am

Рейчъл Киба Дарк написа:
От кабинета ми се виждаше езерото на мъглата. Видях,че там има някакъв върколак. Досетих се,че това е Том и се телепортирах дотам.
-Здравей,Том! Виждам,че се справяш със силите си! Поздравления!
-Имаш ли някакви проблеми?

- Да спрявам се добре със силите си. - каза той.
- Не нямам проблеми, но се чудя какво сте правили докато ме няма, да не сте устройвали купон а? - попита Том.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 1:50 am

Излязох да се поразходя. Бях решила да отида до езерото на мъглата. Както си вървях забелязах два силуета. Единия беше на Том. Беше се върнал. Запътих се към тях. Нямах търпение да си побъбря с него. Толкова ми липсваше. Щом бях на няколко метра от тях заговорих.
- Здравейте. Как сте ?
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 1:53 am

- Здравей, скъпа добре съм и отлично владея силите на вълка. - каза и Том като отиде и я прегърна.
- Ти как си? Какво прави докато ме нямаше? - попита я той любопитно.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 1:59 am

Той ме прегърна. Толкова се зарадвах. Без да се замислям го целунах страстно. Толкова си го обичах, а и толкова ми липсваше.
- Седях си в стаята. Нямах си на представа колко ми липсваше. И много се радвам, че си овладял вълка си. Това е отлична новина.
Върнете се в началото Go down
Мия-Мария Берг
Ученик
Ученик
Мия-Мария Берг


Брой мнения : 458
Reputation : 14
Join date : 18.08.2009
Age : 26
Местожителство : У кЪщИ

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 2:01 am

Девин Айс написа:
Девин беше малко уплашен но повече се страхуваше за Мия..ако нещо й се случи и той не може да го предотврати,няма да си го прости.. (знам знам..пак с джентълменските истории..)

Мия сякаш беше поне с 3 години по-голяма. Влезе в голяма зала, в кърваво червено. По средата имаше бял трон. Там стоеше Той. Висок човек... с Бяла кожа. Той се хилеше злобно. Даде знак на Мия да се приближи. Берг покорно изпълни. Господаря я погали с дългите си като пръчки пръсти.
- Как сиМия?- попита Той с злобен глас съдържащ присмех.
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 2:03 am

Девин рязко побягна към Мия и удари ръката на Господаря.
-РАЗКАРАЙ СЕ ОТ НЕЯ!-изкрещя той разярено.
Върнете се в началото Go down
Мия-Мария Берг
Ученик
Ученик
Мия-Мария Берг


Брой мнения : 458
Reputation : 14
Join date : 18.08.2009
Age : 26
Местожителство : У кЪщИ

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 2:04 am

- Довела си храна?- попита Господаря развеселено.
- Браво Мия. Много добре!- каза той и замахна с ръка. Вериги увиха Девин. Човешкото в Мия се пробуди, но тя остана безмълвна.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 2:07 am

Виктория Макалензи написа:
Той ме прегърна. Толкова се зарадвах. Без да се замислям го целунах страстно. Толкова си го обичах, а и толкова ми липсваше.
- Седях си в стаята. Нямах си на представа колко ми липсваше. И много се радвам, че си овладял вълка си. Това е отлична новина.

- Ехе по-внимателно директорката е тука. Знаеш какви са директорите нали? - попита я той тихо, за да не чуе директорката.
- Ам поне да беше излизала, един месец само в една стая е гадно. И ти ми липсваше много, но това беше нужно.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 2:09 am

Мия-Мария Берг написа:
- Довела си храна?- попита Господаря развеселено.
- Браво Мия. Много добре!- каза той и замахна с ръка. Вериги увиха Девин. Човешкото в Мия се пробуди, но тя остана безмълвна.

Девин изпъшка раздразнено, кичури сребърна коса застанаха пред очите му и той изглеждаше като параноик..
-ПУСНИ Я!!Не всъщност..-Дев се замисли.
-Първо пусни мен и после нея..и все пак..ПУСНИ НИ!
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 2:11 am

- Не ме интересува дали е тук директорката. Аз си те обичам и тя неможе да промени това, а и съм сигурна, че и тя би постъпила така на мое място.
Седнах на земята и го придърпах към себе си. Щом и той седна си го гушнах. Нямах намерение да го пускам. Тогава той се обърна към мен и заговори.
Върнете се в началото Go down
Мия-Мария Берг
Ученик
Ученик
Мия-Мария Берг


Брой мнения : 458
Reputation : 14
Join date : 18.08.2009
Age : 26
Местожителство : У кЪщИ

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 2:13 am

Мия се преструваше на хипнотизирана.
- Убий го!- каза Господарят с леден глас. Мия изпълни. Отиде до Девин и му намигна. Скришно прокара пръст през веригите. Направи копие на Девини направи истинския невидим. Копието изглеждаше мъртво. Мия се върна на един трон до Господаря. тя гледаше високомерно.
- Господарю, мога ли, аз вашият слуга да изкарам трупа?-попита тя със тенекиен глас.
- Тръгвай!- заповяда мъжът. Мия взе трупа и прошепна на Девин да тръгват.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 2:16 am

Том каза:
- Е какво искаш да правим сега. Ако искаш да отидем другаде, а директораката ще и кажа, че искам да си видя с приятелката си насаме. - той така и направи.
След това Том и Вики тръгнаха навътре в гората.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 2:17 am

Дев кимна и двамата с Мия се измъкнаха.
-Мия, кой беше онзи, какво ти направи?!-започна да пита той нервено.
Върнете се в началото Go down
Мия-Мария Берг
Ученик
Ученик
Мия-Мария Берг


Брой мнения : 458
Reputation : 14
Join date : 18.08.2009
Age : 26
Местожителство : У кЪщИ

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 2:20 am

- Този беше най-страшния и безпощадния!- обясн иМия и въздъхна.
- Той нищо. Преди години е искал от моя баща да се присъединя към тоя зъл подлец. Баща ми отказал и умрял в катастрофа. Сега господарят се опитва да ме привлече!- обясни бързо Ми.
- Да отидем в общата стая.- тя беше нервна и ходеше бърззо.
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 2:21 am

-Ам ок.-съгласи се Дев и я последва.
Върнете се в началото Go down
katerina1991
Ученик
Ученик
katerina1991


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 21.08.2009

Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitimeСря Дек 02, 2009 12:50 am

И ето ме и мен на това място. Самотата и загадъчността ми подхождаше... можех да се крия под маските на различни външности и ужасен вкус но истината беше че обичах ПРОСТИТЕ неща. Седнах на един камък и се гледах във водата. Сега бях с истинският си вид. Стряскащ...толкова презиран от всички. Една капчица дъжд се търкулна по бузата ми и я погледнах учудено - приличаше на сълза... Изтрих я и се усмихнах на глупоста си. Да си помисля да пророня и една сълза затова че хората ме избягват, защото красотата стряска. И отново се скрих под маска тялото ми стана пълно а лицето ми приветливо, кръгло и добридушно. Тогава...

П.С. - За тези които се чудят защо съм си избрала такава героиня аз не ще мога да отговоря просто ви показвам скъпи читатели частица от характера на Жасмин...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото на мъглата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на мъглата   Езерото на мъглата - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото на мъглата
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Езерото на любовта
» Езерото на спомените

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за мутанти :: Околоноста :: Горите и езерата-
Идете на: