Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е училище за мутанти Андор.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Плажа

Go down 
+3
Девин Айс
alex_russo
Лукас Скот
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 9:06 pm

First topic message reminder :

Плажа - Page 4 Beach4Плажа - Page 4 Roatan_beach_00


Последната промяна е направена от Лукас Скот на Пон Авг 10, 2009 4:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm

АвторСъобщение
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 4:23 pm

Нещо ми подсказваше, че е по добре да си стоя на брега. Поне аз, за него си нямах и на идея. Поклатих глава и отговорих с думи:
- Ами не, аз ще стоя тук на пясъка. Ти се къпи ако искаш. - отговорих и зачаках да видя какво ще направи.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 4:43 pm

Том каза:
- Аз ще вляза за малко. - той се съблече, остави меча при Вики и влезе.
След 15 минути пляване, Том излиза, като отиде при Вики и каза:
- Няма да влизам повече, по-добре не влизай и ти, защото ще замммръъззнеш, като мееенеее сега.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 4:52 pm

Погледнах го учудено. Как може да замръзне като е таква гореща вечер, че то аз завирам.
- Как така ще замръзна и защо ти трепериш от студ. Не е ли топла водата - попитах ококорена и нащрек.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 5:35 pm

- Отиди и виж за какво говоря, ще замръзнеж. Тука е горещо, да ама там си Антрактида. - и се засмя, обаче наистина беше стодена водата.
- Ти защо не ти се плува? - попита я той. - Хем ще се охладиш, малко и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 5:44 pm

- Ами имам лошо предчуствие за мен. Сякаш нещо ще стане ако вляза във водата. - отговорих на въпроса му.
Погледнах във водата и ми се стори, че има нещо гнило, така да бъде ледена при положение, че ноща е толкова гореща.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 5:50 pm

- Спокойно, аз те пазя. - след това Том я взе на ръце и тръгна към водата. Влезе молка по-навътре и я пусна във водата, е как ти се струва на тебе? - попита я той.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 5:57 pm

Пусна ме във водата, но там си беше дълбочко. Учудих се как може да е половината му тяло извън водата,при положение, че е по дълбоко от моята височина. Доплувах на повърхността и се закашлях. Верно, беше ледена водата. Направо замръзнах.
- Добре де, студена е. - отговорих на въпроса му.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 5:59 pm

Том видя, че и е дълбоко и измъкна на брега, като каза:
- Извинявай мислех че няма да ти е толкова дълбоко. Искаш ли да отидем на мостчето ей там, в далечината е. - и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 6:03 pm

Намръщих се, защо одеве се държа така ... странно. Поклатих глава. Все още кашлях. Доста вода бях нагълтала, а и беше соленичка и сега дереше гърлото ми.
- Не, благодаря. Тук си ми е добре. Ако искаш отивай ти. - отговорих малко трудничко.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 6:10 pm

- Няма да ходя, ще остана при тебе. Днеска ми е гаден ден, много странно се държа и незнам защо. Да не е от вълците или е от страха, да видя, този който ме ухапа. Просто незнам, дори не знам какво искам сега и какво да правя. Ако искаш да си ходим, ще те изпратя до вас, незнам просто, трябва си обмисля живота. - като погледна звездите и се зачуди какво да прави.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 6:15 pm

Аз също ги погледнах и се замислих. Не исках да сме разделени, но ако той има нужда от почивка и да е сам, няма да му се натрапвам. Все пак той сам каза, че иска да просмисли живота си. Станах, той също и го погледнах. След като се уверих, че ме чува му отговорих:
- Добре, да си вървим, но ако искаш ела у нас. Само ако искаш, няма да те насилвам. Ако искаш всеки ще си бъде в стаята тази вечер. - погледнах го и зачаках решението му.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 6:18 pm

- Да ти кажа, честно, искам да дойда, но имам работа с Люк, искам да го питам нещо, но ще те изпратя да вас. - каза той и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 6:27 pm

Кимнах, че съм разбрала, но реших всепак и да отговоря, защото е вечер и може да не ме е видял:
- Добре - казах аз и тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 6:46 pm

Алис се разхождаше по плажната ивица.Днес беше хубав,слънчев ден,много подходящ за плаж.Скофийлд вървеше по пясъка и отвреме на време морската вода обливаше стъпалата и.Понякога тя потапяше и пръстите си.Харесваше допира на солената вода по кожата си.
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 6:59 pm

Девин се върна,тичайки но така и така не видя онова момиче с което се запозна.Той сведе глава надолу малко разочарован и въздъхна,е карай.Все някога пак ще се срещнат.Дев видя някого и си помисли се това може би е приятелката му Дарк.Той побягна към нея но едва не се спъна и изпъшка,ядосан на себе си че е толкова непохватен.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 7:02 pm

-Добре ли си?-попита Алис като се приближи до момчето
-Да,нищо ми няма!-отговори и момчето
-Аз съм Алис,Алис Скофийлд!Приятно ми е!-продължи Лис и подаде ръкат си към него с усмивка
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 7:04 pm

-Девин Айс.-представи се момчето и се здрависа с нея.
-Ти си учителка нали?-попита Дев и се усмихна.
-Аз съм от трети курс между другото..
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 7:25 pm

-Да,аз водя изобразително изкуство!-отговори Алис.Беше хубаво да се запознае с някой от учениците,макар в първия момента да го бе сметнала за учител.
-Ще ми правиш ли компания за разходката?-попита Скофийлд
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 7:28 pm

-Да,разбира се.-усмихна се Девин.
-Аз съм добър в изобразителното,също така и в лекуването.-изкоментира момчето и се обърна към Алис.
-Какъв е вашия талант?Предпогам че сте доста умела във всичко тъй като имате набран опит от години.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 9:54 pm

-Може да се очудиш,но дарбата ми няма нищо общо с изкуството!Мога да провеждам електричество по тялото си.А иначе всички казват,че съм новия Пикасо!-отговори Алис и се засмя.
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 9:55 pm

Девин също се засмя.
-Интересна дарба,може ли да ми покажеш нещо?-попита той заинтересовано и се загледа в нея със невинен и примамлив поглед,тя не можеше да му откаже.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 9:59 pm

-Искаш електричество?Добре!-съгласи се Алис.Никога не отказваше да демонстрира дарба си.Тя хвана ръката му и му пусна съвсем леко ток,но той все пак леко потръпна.
-Е,как беше?-попита Скофийлд
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 10:02 pm

-Електрическо!-каза Девин и се засмя,макар че бе наистина изумен от това което стана.
-И яко,но повече беше електрическо.-каза той през лек смях и се усмихна.
-Какво още можете да правите с електричеството?-искаше да опознае учителката си,и разбира се после щеше да се запише за предмета й след като започне учебната година..така както и за другите предмети.
Върнете се в началото Go down
Алис Скофийлд
Преподавател
Преподавател
Алис Скофийлд


Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 10:16 pm

-Ами опитвала съм да го проектирам и чрез мислите си,но е доста трудно!Но смятам да се упражнявам повечко!-отговори Алис и се усмихна
-А ти имаш ли някаква дарба?-попита Скофийлд
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 10:18 pm

-Ами лекуването.-отвърна Девин и се усмихна леко.
-Макар че съм много слаб по тази тема,мога само да облекчавам болката..но ще се науча,сигурен съм.Може би с ваша помощ ако желаете?-той се почувства малко неудобно задето попита такъв въпрос (не че е кой знае колко фатален) и обърна глава настрани.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажа - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажа
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за мутанти :: Околоноста :: Плажа и градината-
Идете на: