Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е училище за мутанти Андор.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Плажа

Go down 
+3
Девин Айс
alex_russo
Лукас Скот
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 9:06 pm

First topic message reminder :

Плажа - Page 3 Beach4Плажа - Page 3 Roatan_beach_00


Последната промяна е направена от Лукас Скот на Пон Авг 10, 2009 4:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm

АвторСъобщение
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 09, 2009 3:11 pm

- Да.можеше да се озовеш на земята ако не си свикнал да ходиш по пясъка. - усмихнах се и я изчаках.
- Искашли да идем до Харст училището още не е започнало пък и ние сме учители ще идем на кафе или на ресторант да закусим ?
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
alex_russo
Учител и модератор
Учител и модератор
alex_russo


Брой мнения : 51
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 09, 2009 4:18 pm

-Добре. Съглана съм. - усмихнах се и застанах на едно място за да запазя поне малко равновесие. -Ам.. а къде се намира Харст?
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 09, 2009 4:24 pm

- Саг ако може даго отложим трябва да помиля малко и да остана с себеси.Случва ми се понякога и нещо в мен напира да се трансформира в ангел аз просто се оставям да ме заведе където иска.Може по късно да идем на вечеря например.
- Щете намеря за да се разберем.Чао засега. - след малко се в англе и литнах.Нещо ме теглеше към езерото на любовта.


Последната промяна е направена от Лукас Скот на Нед Авг 09, 2009 6:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 1:41 am

Девин реши да се поразходи наоколо и да поразгледа училището..За съжаление се бе загубил и се озова на плажа..Тук мястото му хареса и нямаше намерение да си прави труда да намира пътя си към училище.Той се усмихна на хубавата гледка и седна на пясъка,загледан в плажа..
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 2:21 am

Том и Вики дойдоха на плажа. Том и каза:
- Е видя, че е близичко, таман и двамата ще разберем едно ново място. Та искаш ли да поплуваме или не? - като я погледна.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 2:27 am

Мястото изглеждаше страхотно. Направо да ти се иска да полуваш, макар и че е вечер.
- Едно дреднощно къпане, сигурен ли си ? - попитах весело.
Отвътре сякаш нямах търпение да вляза във водата и просто беше страхотно. Мястото дейсташе така отпускащо. Направо беше върха.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 2:42 am

Том я погледна, след което каза:
- Естествено. - той се съблече до кръста, събу си обувките, тръгна да бяга към водата, като извика на Вики не много силно:
- Идваш ли? - и Том се приготви за цамбуркане.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 2:48 am

Въздъхнах. Поне да си бях сложила бански. Хммм. Сетих се нещо. Затворих очи и си представих, че съм със бански в син цвят. Вече можех спокойно да поплувам.
- Разбира се, че идвам. Няма да оставя цялото удоволствие на теб. - отговорих му аз шеговито и влязох до кръста във водата.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 3:17 am

Том скочи във водата, ама беше близко до Вики и я изпръска. Той се изправи, скочи отново, но искаше сега да поплува малко под вода. Забави се малко, той беше свикнал да задържа въздуха си много време и това не го притесняваше.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 3:37 am

Водата беше леко хладка, но въпреки това настръхнах. Потопих е, за да свикна с температурата и отново се показах ан повърхността. Сега вече се чувствах идеално. След малко влязох още по навътре и започнах да плувам, но отвреме на време се показвах, за да си взеам въздух. По едно време забелязах, че Том ме наблюдава. Погледнах го и той започна да говори:
Върнете се в началото Go down
Dark-Shol-Ella Muratti
Ученик
Ученик
Dark-Shol-Ella Muratti


Брой мнения : 3
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 3:45 am

Девин Айс написа:
Девин реши да се поразходи наоколо и да поразгледа училището..За съжаление се бе загубил и се озова на плажа..Тук мястото му хареса и нямаше намерение да си прави труда да намира пътя си към училище.Той се усмихна на хубавата гледка и седна на пясъка,загледан в плажа..
Дарк-Шол-Елла бе решила да посети плажа..Тя беше в онези моменти на радост...Беше усмихната и се радваше на най-малкото нещо...Забеляза момче да седи само на плажа и да гледа морето...Дарк се приближи към него..
Върнете се в началото Go down
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 3:49 am

Девин се обърна и видя момиче което го наблюдава.
-О здравей..
Върнете се в началото Go down
Dark-Shol-Ella Muratti
Ученик
Ученик
Dark-Shol-Ella Muratti


Брой мнения : 3
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 4:07 am

-Оу..Здрасти.-Дарк му помаха малко смутено..-Аз съм Дарк-Шол-Елла...
Тя каза толкова бързо името си,че едва ли някой би могъл да разбере че са три имена а не едно...Дарк седна до момчето и се усмихна..
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 4:22 am

Виктория Макалензи написа:
Водата беше леко хладка, но въпреки това настръхнах. Потопих е, за да свикна с температурата и отново се показах ан повърхността. Сега вече се чувствах идеално. След малко влязох още по навътре и започнах да плувам, но отвреме на време се показвах, за да си взеам въздух. По едно време забелязах, че Том ме наблюдава. Погледнах го и той започна да говори:

Том я погледна и каза:
- Мане много се радвам, че съм с тебе сега, толкова си красива, че се омайвам. Спинка ми се, ама ще поплуваме още малко и да си ходим съгласна ли си? - след това Том се гмурна, затвори очи и след няколко секунди се събуди в поляна (в съня му). Той видя, че е сам, слънцето много напичаше и той затвори очи, омая се от светлината и заспа. Беше се облегнал на едно дърво. Беше до някакво езеро.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 5:02 am

Видях го да заспива във водата. Гмурнах се и отидох до него. Малко беше тежичък, но успях да го изкарам на брега. Сложих го да лежи на пясъка и седнах до него. По едно време забелязах, че му е хладно и го завих с якето, което офицялно носех, защото се върнах в същите дрехи с които бях дошла на плажа. Личеше си, че сънува нещо защото само му се променяше физиономията. Изглеждаше толкова сладък. Прийска ми се да го целуна. Прехапах долната си устна, ами сега какво да правя ? Затворих очи и се наведох към него, след което устните ни се докоснаха, но бързо се отдръпнах, не исках да го будя. За нещастие обаче той се събуди и явно беше усетил целувката. Цялата бях станала червена от срам. Не ми беше присъщо това.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 5:35 am

Том се събуди като стана уплашено и каза:
- Каде са вълците, каде е поляната, къде е слънцето? - докато се усети видя, Вики до него, после видя че е вечер и си спомни веднага каде е. Той я попита:
- Какво се случи? - след това каза. - ООО, кошмарите ми се връщат. - той си го мислеше, но в същото време го казваше, като не се осъзнаваше, че говори.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Девин Айс
Ученик
Ученик
Девин Айс


Брой мнения : 402
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 2:14 pm

Dark-Shol-Ella Muratti написа:
-Оу..Здрасти.-Дарк му помаха малко смутено..-Аз съм Дарк-Шол-Елла...
Тя каза толкова бързо името си,че едва ли някой би могъл да разбере че са три имена а не едно...Дарк седна до момчето и се усмихна..

-Здравей.-усмихна се Девин на нея.Видя че е приятно момиче но за съжаление нямаше много време и имаше една работа която трябва да свърши.
-Аз съм Девин Айс.-представи се той и погледна към небето.
-Съжалявам но трябва да тръгвам,може би някой друг път ще се видим.-намигна Дев и се изправи от пясъка.
-До после.-след това тръгна нанякъде..
Върнете се в началото Go down
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 3:53 pm

Погледнах го учудено. Уж се усмихваше, а кошмари сънувал. Колко странно нещо. Не знаех, че като се сънуваш кошмар и се усмихва човек. Като се замисля ние сме различни и всичко може да се очаква.
- Заспа във водата и те изкарах на брега, защото беше започнал да се давиш. Сънуаше нещо и постоянно си променяше физиономията, но отвреме навреме се усмихваше и ъъ изглеждаше доста сладък така. - отговорих и погледнах на другата страна. Не исках да види, че съм се изчервила от срам.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 4:30 pm

- Еми аз сънувам хубав сън и после внезапно ме атакуват вълци и водача им е този който ме ухапа, като бях малък. И от хубав сън, става кошмар. Винаги ми е било така, от както ме ухапа вълка. - каза Том.
- Ами ти как си, сигурно съм ти бил тежък, когато си ме издърпала? Съжалявам, че заспах. Отдавна не бях спал, заради кошмарите.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 4:33 pm

Сгуших се в него. Беше толкова топъл. Нямах намерение да се отделям от него. Беше ми невероятно добре. Той ме прегърна и аз отговорих тихо:
- Съжалявам за съня ти и не ми е било тежко, защото ако се беше удавил, тогава вече щеше да ми е. Докато те изкарвах нямаше да е нищо сравнение с това, ако те бях оставила. - отговорих му и се свих още мъничко.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 5:19 pm

Том видя, че и е студено и че и е дала якето на него. Той и го върна, като я прегърна отново и каза:
- Вече става късничко, ако искаш да си тръгваме, утре искаш ли пак да се срещнем? - я запита той.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 5:38 pm

Мммм, толкова мил и сладък. Не се стърпях и отново го целунах, но този път за по дълго, той също ми отвърна на целувката. Беше страхотно. Не исках да свършваме никога, но все пак събрах воля и я прекатих. Погледнах го малко нервно и казах:
- Искаш ли тази вечер да преспиш в кабинета ами, като на гости, нали ме разбираш. Все пак сега сме нещо повече от приятели. - казах аз и се усмихнах.
Погледнах го нетърпеливо. Нямах търпение да чуя отговора му.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 5:43 pm

- Да, естествено че ще дойда. Тамън ще разбера къде е предмета ти. Ще мога да идвам да те взимам понякога, когато излиза. - той и се усмихна весело.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Виктория Макалензи
Преподавател
Преподавател
Виктория Макалензи


Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 5:46 pm

Усмихнах се и станах. Помогнах му и на него, защото беше доста изморен.
- Добре, обаче първо ще се изкъпем, заедно. - след това го целунах и го поведох към банята.
Върнете се в началото Go down
Томас Дилъри
Преподавател
Преподавател
Томас Дилъри


Брой мнения : 72
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 4:20 pm

Том и Вики, дойдоха, като седнаха на плажа и загледаха звездите. Той я попита:
- Искаш ли да поплуваме, ама спокойно, вече съм наспан. - като си спомни послудният път.
Върнете се в началото Go down
http://naruto-myrpg.forumotion.com/
Sponsored content





Плажа - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажа
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за мутанти :: Околоноста :: Плажа и градината-
Идете на: