Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е училище за мутанти Андор.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Герой

Go down 
+26
Ема Бенети- Евънс
Елена Гилбърт
Виктория Нуниес
Албрехт Хелман
Аней де Луна
sweetbaby
Marla Singer
Зак Джонас
katerina1991
Картър Мейсън
Мия-Мария Берг
metko95
heroin4o
Бела Кълън
Амарилис Нуниес
Dark-Shol-Ella Muratti
Брук Дейвис
Len
Девин Айс
Джеймс Еванескю
Алис Скофийлд
Виктория Макалензи
Томас Дилъри
Лукас Скот
alex_russo
Аналейн Маршъл
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 05, 2009 7:53 pm

First topic message reminder :

Тук си направете герой!

Можете да бъдете всякакви. Пример за това давам, с това че може да сте:феи,магьосници,вампири,върколаци,крилати хора,да се трансформирате в различни животни и т.н.

Име: (Името трябва да не се повтаря с ничие друго. Напишете и история на рода,от които произлиза героя ви. Необичайни неща,свързани с името на семейството.)

Прякор:

Години: (годините зависят от курс-а,в които сте. Започва се от 12 години,но ако сте примерно 4 курс ще сте на 15)

Характер: (Характера е много важен за един герой. Опишете го със всички плюсове и минуси. Все пак няма перфектни хора! Very Happy Минимум 3 реда.)

История: (Напишете историята на героя си от раждането,до момента. Как е открил силите си? Случило ли се е нещо,когато го е направил? Правил ли е опити да ги овладее? Нещо станало ли е с родителите му? Те разбрали ли са? Опита ли ли са се да направят нещо? Има ли брат или сестра? Ако да на колко са и те ли са разлини,като него/нея. Въобще каквото си измислите. Минимум 5 реда.)

Сила: (Тук напишете силата си и какви сте,вампир или елф и т.н.)

Външен вид/Снимка: (Тук можете или да опишете героя си с думи или да сложите негова снимка,а може и 2те(ако не ви мързи Very Happy ),което не е принудително,а по желание)
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Брук Дейвис
Преподавател
Преподавател
Брук Дейвис


Брой мнения : 35
Reputation : 3
Join date : 09.08.2009

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 09, 2009 2:01 am

Име: Брук Дейвис
Прякор:Брук, Буби, Буба, Бу- Бу
Години: 25Характер:Добра, но и твърде строга, поради подводният свят не вярва, че съществуват топли чуства и предствата й за света е малко студена. Обича да плува с рибките и да мечтае ма невероятната дарба да излиза от тялото си. Кофато е русалка често губи контрол и се превръща в серена и започва да пее, омайва мъжете около си и дори понякога с целувки ги омъртвява.

История:  Родена е някъде в далечна Австралия. Вещица родена с дарба. Когато става русалка по-погрешка не се връща у дома 13 години след което идва в училището, един нов за нея свят и често живее под водата. Мрази шума и пренаселените места. Става русалка при контакт с вода. Харесва и обича опашката си, мисли, че тя е единственото хубаво нещо в този й живот. 

Сила: Имам много сили, които владее и е русалка

Външен вид/Снимка: 
Герой - Page 2 4d98d034065be0_fullГерой - Page 2 89fbd2d6aa
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 09, 2009 2:05 am

Най-сетне дойде супер одобрена си.Добре дошла здрасти
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Dark-Shol-Ella Muratti
Ученик
Ученик
Dark-Shol-Ella Muratti


Брой мнения : 3
Reputation : 0
Join date : 07.08.2009

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 2:13 am

Раса:вампири


Име: Дарк-Шол-Елла Мурати


Прякор:Даркси,Миси,ШолчУ

Години:15


Курс:4

Характер:Дарк обича да я наричат най-вече Дарк-Елла или просто Дарк..Има моменти в които е най-приятният човек на света,но може и да е най-голямата гаднярка...Настроението й е способно да се промени буквално за секунди...Мрази някой да й противоречи когато очевидно е права...Предпочита тъмните и мрачни места пред топлите и слънчеви...Често се затваря в себе си и изпада в моменти на умопомрачения,но тези моменти са прекалено кратки...Попринцип е спокойна и не крещи...Има моменти в които я хващат лудите и е способна да съсипе психиката на всеки...


История: Дарк-Шол-Елла е родена през 1865 година в малко градче на съдбовният петък 13..Точно на тази дата имението на фамилията Мурати,в което е била малката Дарк е било опожарено до основи..Майка й и баща й са вампири..Двамата изчезват безследно след верижна катастрофа..Майка й се връща,но не и баща й...Майка й казва че той е избягал с друга,но Дарк не вярва на това и започва да търси баща си,но така и не го намира..


Сила:Съчувствие и метаморфоза..


Външен вид/Снимка:
Герой - Page 2 F2a15809007001616751100
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 10, 2009 3:16 am

Одобре на си.Добре дошла в Андор. здрасти
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Амарилис Нуниес
Болница
Болница
Амарилис Нуниес


Брой мнения : 30
Reputation : 0
Join date : 11.08.2009
Местожителство : MiAMi, USA

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: АМАРИЛИС НУНИЕС /AMARiLiS NÚÑEZ/   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 6:28 pm

привет

Име:
АМАРИЛИС НУНИЕС /AMARiLiS NÚÑEZ/

Прякор:
АРИ и МАРИ

Рожденни данни:
Родена съм на 14.01.1784г. в Южна Бразилия, в гредче на име Порто Алегре /Porto Alegre/, но голяма част от живота ми мина в Рио де Жанейро /Rio de Janeiro/, а сега живея в Маями /Miami/.


Зодия:
Козирог

Сила:
ВАМПИР ВЕГЕТАРИАНЕЦ

Храната:
Животинска кръв и някой човешки храни

Роднини:
баща:
Арес Нуниес /ARES NÚÑEZ/ - Родом от Санта Круз дел Сур /Santa Cruz del Sur/, Куба. Авантюрист, обичащ да пътува. Когато отива в Бразилия се запознава с майка ми - любов от пръв поглед. Двамата решават да се установят там и той става бразилски войник (как само се връзва името му с професията, а) и точно тази професия ни позволяваше да пътуваме доста из страната. Дълги години бе на служба в Рио и малко преди да си отиде от този свят реши да заведе цялото семейство на пътуване до САЩ - което се оказа не много добра идея защото там намери и смърта си (между другото, както и цялото ми семейство);
майка: Габриел Нуниес /GABRiELLE NÚÑEZ/ - Родом от Марсилия /Marseille/, Франция. Истински авантюрист за времето и пола си. Обожава да пътува и да изучава нови култури (по това си приличаме). Затова отива в Южна Америка. В мига когато стъпва на Бразилски бряг и вижда едно цвете - Амарилис и се е влюбва в него. Това е причината да се казвам така. Е не се влюбва само в цветето, а и в баща ми. Както много жени в тези векове тя става добра и лоялна съпруга, любяща майка и домакиня. Но авантюристичното и сърце не спира да бие, което и помага в безбройните местения;
Братя и сестри: Имам по-малки брат и сестра - близнаци. Родени са в Рио де Жанейро на 01.03.1790 - те са моите малки рибки verysmile Казват се Себастиан и Стефани /Sebastian и Stephanie/ и също са вампири.

Характер:
Рядко се занимавам с ненужни спорове, въпреки че често ми се налага. Обикновено съм доста мълчалива и рядко изразявам чувствата си. Е това може да се счита и за предимство.
Голям инат съм, това е от зодията pirat
Сигурно имам и други отрицателни качества, но като жена и глава на семейство не си признавам нищо.
Върнете се в началото Go down
http://twilightbg.vampire-legend.com
Амарилис Нуниес
Болница
Болница
Амарилис Нуниес


Брой мнения : 30
Reputation : 0
Join date : 11.08.2009
Местожителство : MiAMi, USA

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: АМАРИЛИС НУНИЕС /AMARiLiS NÚÑEZ/ 2   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 6:28 pm

Моята история. Или как станах ВАМПИР:
Бях на 25 години, когато баща ми реши да заведе цялото семейство на екскурзия до САЩ. Родителите ми бяха големи авантюристи и затова решиха че ще си прекараме прекрасно като обикаляме из страната, а не да се установим само в един град. (Явно това бе една от грешките, които допуснахме по време на пътуването ни) Запознавахме се с много и различни хора, обикаляхме доста. Всичко бе идеално до момента когато към нас се присъедини младо семейство. Първо си прекарвахме добре, те ни разказваха за родината си Мексико и какво правят в САЩ, а ние им разказвахме историята на нашето интернационално семейство. След почти една седмица прекарана с тях те предложиха да попътуваме на север - имало прекрасни кътчета отдалечени от цивилизацията (точно по наш вкус - още една грешка). Навлязохме в една удивително зелена гора, нямам думи да опиша тази красота, и решихме да си направим лагер там. На третата нощ от нашия горски къмпинг бяхме нападнати от петима непознати. Оказа се че нашето мексиканско семейство ни бе организирало добре заучен капан. Те и друшките им бяха решили да си направят пир с нас. Все пак не бяхме местни и никой нямаше да ни търси - идеално за техните нужди. Въпреки добрата подготовка и дългите години военна служба на баща ми и доброто физическо състояние на брат ми нищо не можа да ни спаси от кръвопийците. Единственото което ясно си спомням от тази ужасна нощ бяха бързината и силата на нападателите ни и огромното количество кръв от семейството ми по растенията наоколо. Незнайно от къде изведнъж се появи глутница вълци, която се нахвърли върху нападателите ни - сякаш искаше да ни защити. Трима от вампирите бяха сразени, а другите избягаха.
Когато се свестих бях на съвсем друго място. Лежах в чуждо легло с превързани рани, нямаше и следа от вълците. Веднага се огледах за семейството си, но видях само близнаците целите в превръзки като мен. Помислих че мама и татко са в друга стая. Веднага станах, за да ги потарся, но една мила старица ме спря. Оказа се че почти нямах сили - нещо много нетипично за мен, защото винаги кипях от енергия и правех купища неща едновременно и пак ми оставаше сила. Трябваше да минат няколко часа преди да започна да се движа нормално, скоро и близнаците се съвзеха. Беше странно как се разбирах с бабката, която не говореше нашия език. Започнах да разглеждам наоколо - бяхме в индианско село, в гората край днешен Форкс, което кипеше от енергия. Навсякъде тичаха деца и животни, но неизвестно защо малко ме избягваха. Седяхме с всички край огъня, а те само ни гледаха странно и си говореха тихо. Разбрах че нашите ги няма и сега аз съм глава на семейството. Започнах да се съмнявам, защото храната която ни даваха не утоляваше глада ми и този на близнаците. Не ни се спеше и се опитвахме да си спомним какви бяха хората, които ни нападнаха, (до този момент не бяхме чували за вампири) защо го направиха и какво се случи в общи линии. Какви бяха тези вълци, защо ни помогнаха и каде са те сега. И най-важното кой ни бе занесъл в селото, за да ни излекуват и защо всички се страхуваха от нас. На сутринта вожда и шамана на племето дойдоха при нас и явно те разбираха нашия език. Обясниха за вампирите и постепенно ни научиха както на своя език така и как да утоляваме жаждата си с животинска кръв. Аз прекарвах доста време с шамана и това ми помагаше да разбера способностите си, да ги контролирам и усъвършенствам. Научих всичко за растенията и билките и как да ги използвам. Минаха няколко месеца докато усъзная, че нашето ново семейство крие голяма тайна. Дойде момента в който аз и близнаците заслужихме доверието на хората, който ни спасиха. Една вечер шамана и цялото село се подготвяха за церемония за някакво посвещение около ритуалния кръг и дойде момента да ни кажат цялата истина за себе си. Вожда се изправи пред всички и заговори - мистиката витаеше във въздуха. Имаше няколко избрани деца, които стояха най-отпред и слушаха най-внимателно. От това което запомнеха и разберяха в този миг зависеше целият им живот. Вожда заговори за духовете пазители и връзката им с тях. Обясняваше им как да ги призовават и как да молят други животни за помощ. Шамана даде на децата да пият някаква отвара. Мъжете войни ги нарисуваха с бойни краски. Всички затаиха дъх. И ...
Вожда се преобрази. Той беше вълк. А аз останах със зяпнала уста. В един миг си спомних всичко от ноща когато бяхме нападнати. Дори познах вълчата муцуна, която ме спаси тогава - беше вожда. После войните и децата който те посвещаваха също се преобразиха. Познах вълците спасили близнаците. Никога през 25-те години на моя живот не бях толкова благодарна на някой. Изгледах церемонията до край със затаен дъх. Призори, когато всичко приключи се изправих пред селото и им благодарих. За това че ни бяха спасили. За това че ни бяха приели в дома си. За това че ни учиха на обичаите и лековете си. За това че ни научиха да се справяме по-добре със странните си желания и навици. И най-вече за това че ни се довериха и споделиха тайната си с нас.
Сега живеем в Маями. Все още поддържаме силна връзка с вълците и при нужда им помагаме. От век не сме водили битки и затова съм много доволна. Близнаците намериха своите половинки в живота и вече имам племенници. Аз все още нямам свои деца, но се успокоявам с това, че всички в моя клан са ми един вид рожби. Създадох преуспяващ и развиващ се бизнес. Имам няколко таттоо студия, които работят почти нон стоп. Интересно е че в днешно време на никой не му прави впечатление, че аз татуирам клиентите си предимно нощем. Имам магазини, заведения. Занимавам се и с мода - създадох няколко колекции. Имам няколко балета. Радвам се, че за мен работят много добри и талантливи специалисти. Това е една от причините богатството на семейството доста се увеличи през двата века на моето управление. * От време на време се появява някой нов вампир, който да има голямо желание за спаринг с мен или близнаците. Това понякога ми разнообразява живота, но ако зависеше от мен нямаше да се случва.

Външен вид/Снимка:

Герой - Page 2 39321640


Имам дълга абаносова коса, златистокафяви очи /когато съм гладна стават черни/ и прекрасна усмивка.

П.П. КАНДИДАТСТВАМ ЗА ЛЕЧИТЕЛ И УЧИТЕЛ.


Последната промяна е направена от Амарилис Нуниес на Нед Авг 23, 2009 3:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilightbg.vampire-legend.com
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 6:56 pm

здрасти Одобрена си добре дошла.Така мястото на лечител щети го дам но за предмет несъм сигорен трябва даго опсъдя с Лара/Сапфира Белл/ и щети кажа какво сме решили.
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Бела Кълън
Ученик
Ученик
Бела Кълън


Брой мнения : 2
Reputation : 0
Join date : 11.08.2009
Age : 32
Местожителство : Ла Пуш, Вашингтон, САЩ

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: ИСТОРИЯ   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 9:23 pm

Изабела Суон се премества от Финикс във Форкс- щата Аризона, за да
живее с баща си Чарли. Бела се мести, за да може майка ѝ, Рене, да
пътува с новия си съпруг, Фил Дуайър, който е играч в бейзболната лига.
Когато Бела сяда до Едуард Кълън през първия си ден в училище, Едуард
изглежда напълно отблъснат от нея. Бела подлъгва семейния си приятел
Джейкъб Блек, да ѝ разкаже местните легенди, от които тя заключава, че
Едуард и неговото семейство са вампири, които пият животинска, вместо
човешка кръв. С времето Едуард и Бела се влюбват.
Тяхната връзка, обаче, е застрашена, когато друг вампирски клан се
появява във Форкс. Джеймс,член от другия клан, е вампир-преследвач,
който започва да преследва Бела. Бела е изпратена от семейство Калън да
се скрие в хотел във Финикс. Джеймс я намира чрез измама. Напада я, но
Едуард, заедно с останалите от семейството си, я спасяват преди
вампирът да успее да я убие. Когато става ясно, че Джеймс е ухапал Бела
по ръката, Едуард изсмуква отровата от нея.

Когато Изабела "Бела" Суон навършва осемнадесет години по този повод й
е организиран купон от Алис и Едуард Кълън - вампирът, когото тя обича,
както и от останалите членове на неговото семейство. Става инцидент и
Едуард я напуска с надежда така да я предпази. Бела изпада в депресия и
търси утеха при Джейкъб Блек, който й помага да се справи с болката от
загубата на Едуард.
Бела и Джейкъб започват да прекарват много време заедно, и Бела скоро
открива, че притокът на адреналин, когато е в опасна ситуация,
стимулира халюцинации с гласа на Едуард. Бела започва да търси опасни
преживявания, за да подсили илюзиите. Междувременно, Джейкъб открива,
че е върколак. Върколаците започват да пазят момичето от преследването
на вампирката Виктория, която търси отмъщение за смъртта на Джеймс,
който е убит от Кълън в Здрач. След като Бела прави опит да скочи във
водата от една скала, близо до резервата Ла Пуш, тя попада в силно
течение и е спасена от Джейкъб.
Алис Кълън, сестрата-вампир на Едуард, която има видения за бъдещето,
получава видение как Бела скача от скалата. Решавайки, че е Бела е
мъртва, Алис тръгва към Форкс. Става недуразумение. Отчаян, мислейки,
че Бела е мъртва, Едуард отлита за Италия, за да се срещне с Волтури,
клан вампири, пазители на мира, които могат да убият Едуард, спасявайки
го от света, в който иначе трябва да живее без Бела.
Бела и Алис успяват да го спасят преди да станало твърде късно. Преди
да напуснат Италия, Волтури дават ултиматум, че Бела - трябва или да
бъде убита или превърната във вампир. Книгата завършва с решението на
клана Кълън да превърнат Бела във вампир след като тя се дипломира -
нещо, което е особено неприятно за Едуард, но е по желание на Бела.

Малко по-късно в Сиатъл започват да се случват поредица убииства
причинени от новородени вампири. Бела обяснява на Едуард, че иска
отново да се види с Джейкъб - нейният приятел върколак. Въпреки че
Едуард се тревожи за нейната безопасност, Бела настоява, че Джейкъб и
останалите върколаци от глутницата никога не биха я наранили, и той ѝ
позволява да ги посещава от време на време.
Бела и семейство Кълън разбират, че убийствата в Сиатъл от новородени
вампири, са контролирани от Виктория, Кълинови се съюзяват с
върколаците, за да могат да се преборят с тази заплаха.
Виктория стига до Бела, проследявайки миризмата на Едуард и той е
принуден да се бие с нея. След като Виктория и нейната армия са
разбити, Бела обяснява на Джейкъб, че макар да го обича, любовта и към
Едуард е по-силна и тя не може да живее без него. Джейкъб приема
формата на вълк и хуква, искайки да избяга от болката, която чувства,
бесен на Бела за решението и да стане вампир.

След сватбата меденият си месец Бела и Едуард прекарват на остров близо
до Бразилия. Едуард изпълнява желанието на Бела и прави любов с нея.
Скоро след това тя установява, че е бременна. Понеже е загрижен за
здравето на Бела, Едуард иска да махнат детето, но в крайна сметка Бела
решава да го задържи и се обръща за помощ към Розали, знаейки, че тя
винаги е искала деца.
Подозирайки каква опасност би могло да крие новороденото, върколаците
от Форкс плануват да го убият, дори това да струва живота на Бела.
Джеикъб не е съгласен и напуска глутницата, заедно със Сет и Лия.
При раждането на Едуард му се налага да превърне Бела във вампир.
Джейкъб, който присъства открива, че е здраво свързан с новороденото
момиченце, Ренесме.
Едуард превръща Бела във вампир, за да спаси живота й, застрашен от
раждането на детето. Бела малко по малко се учи да бъде вампир и се
наслаждава на живота и способностите си, когато среща вампирката Ирина.
Тя остава с впечатлението, че новороденото е дете, превърнато във
вампир-нещо забранено от Волтури, и им съобщава за нарушението, което
кара Волтури да вземат решението да унищожат Ренесме и семейството на
Едуард. В опит за спасение Кълънови събират свидетели, които
потвърждават, че законът не е нарушен по никакъв начин. Междувременно
Алис и Джаспър намират Нахуел, 150-годишен човек-вампир, кръстоска
точно като Renesmee. Той демонстрира, че не е опасен, и Волтури си
заминават.



* * *
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 9:59 pm

Одобрена си но за напред ненаблягайте толкова на историята Сапфира е сложила това което трябва да попълните.Аз сега щего пусна отново за следващите който си правят герой даго следват зада няма проблеми историята може да е колкото искате дълга но да има и другите неща.

Име: (Името трябва да не се
повтаря с ничие друго. Напишете и история на рода,от които произлиза
героя ви. Необичайни неща,свързани с името на семейството.)

Прякор:

Години: (годините зависят от курс-а,в които сте. Започва се от 12 години,но ако сте примерно 4 курс ще сте на 15)

Характер: (Характера е много важен за един герой. Опишете го със всички плюсове и минуси. Все пак няма перфектни хора! Very Happy Минимум 3 реда.)

История:
(Напишете историята на героя си от раждането,до момента. Как е открил
силите си? Случило ли се е нещо,когато го е направил? Правил ли е опити
да ги овладее? Нещо станало ли е с родителите му? Те разбрали ли са?
Опита ли ли са се да направят нещо? Има ли брат или сестра? Ако да на
колко са и те ли са разлини,като него/нея. Въобще каквото си измислите.
Минимум 5 реда.)

Сила: (Тук напишете силата си и какви сте,вампир или елф и т.н.)

Външен вид/Снимка: (Тук можете или да опишете героя си с думи или да сложите негова снимка,а може и 2те(ако не ви мързи Very Happy ),което не е принудително,а по желание)
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
heroin4o
Ученик
Ученик
heroin4o


Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 11.08.2009

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 10:05 pm

Име:Браи Ли

Прякор:Ли

Години:15

Сила:Тъмно Кунг-Фу

Характер: Браи Ли е брата на Брус Ли.Тои
е отдаден изцяло на Тъмните боини изкуства живее в малка дарварка
къщта.Често стои в града и млати сички които му се репчат


цел в живота:да избие цялата си фамилия
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 10:10 pm

Напиши история нея си я пропуснал/ла като я напишеш ми пиши едно Лично съобщение и ще те одобря.Историята да е най-малко 5 реда.
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
heroin4o
Ученик
Ученик
heroin4o


Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 11.08.2009

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:01 am

Име:Браи Ли

Прякор:Детето на валка

Години:14

Сила:Тъмно Кунг-Фу

Характер: Браи Ли е брата на Брус Ли.Тои
е отдаден изцяло на Тъмните боини изкуства живее в малка дарварка
къщта.Често стои в града и млати сички които му се репчат

История:Като малак бил захварлен в гората от семеиството си поради недостиг на пари. Тогава бил на 7.Постояно преследвал валците и се опитвал да им подражава.След като построил малка къщa отишал да тарси ремаци вав една пещера и вместо това намерил легендарната книга за тамните боини изкуства.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:09 am

Одобрен си добре дошал.Ти си в четвърти курс здрасти
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
heroin4o
Ученик
Ученик
heroin4o


Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 11.08.2009

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:17 am

Благодаря verysmile
Върнете се в началото Go down
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 14, 2009 12:42 pm

Страхотно си се справил без мен Лукас. Тези,които си ги одобрил са одобрени и от мен. да-да
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
metko95
Ученик
Ученик
metko95


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 17.08.2009

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 17, 2009 11:41 pm

Име:Сторм Макентаер
Прятор:Буря
Години:14
Характер:Доста е забавен и има чувство за хумар ,но ако се ядоса или някой го нарани той става чудовище по душа и започва да унищожава всичко наред.Иначе е добър но стане ли въпрос за студенокръвието му докато е самотен и отчаян става неудържим ,кожата му побелява ,очите му също и над него се извисява ораган който го предпазва.
История:Още като се е родил родителите му са ознали ,че той е специален.Родил се е със снежно бяла коса и тъмна кожа и изобщо не приличал на родителите си.На осем до четиринадесет години обичал да излиза навън и да стои и гледа под бурята.Тогава родителите му решили ,че има някаква болест и много се разтревожили.на тринадесет години замалко да го удари гръмотевица и родителите му са му се накарали и той побеснял.Започнал да тропа и да маха с ръце докато им крещял и с тези движения изгърмял всички електрически уреди.
Сила:Създава Природни стихии и бетсвия ,бури ,гръмотевици и светкавици ,виелици и вихрушки.
Външен вид: Герой - Page 2 Shg_XMenStorm
bounce Само че е момче bounce


Последната промяна е направена от metko95 на Вто Авг 18, 2009 4:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 18, 2009 12:04 am

От мен си одобрен,само че не ми харесва снимката. Трябва да те одобри и Лукас.
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 18, 2009 12:28 am

Еми кво мога да кажа освен че си одобрен,добре дошал здрасти
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Мия-Мария Берг
Ученик
Ученик
Мия-Мария Берг


Брой мнения : 458
Reputation : 14
Join date : 18.08.2009
Age : 26
Местожителство : У кЪщИ

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 18, 2009 3:58 am

-Име: Мия-Мария Берг
-Прякор: Мия, Лимонче, Мери, Бери, Маб
-Години: 13
-Характер: Вечно с усмивка на уста, Мия е слънчево момиче. В кризисни ситуации запазва самообладание. Проблема е, че бързо кипва и е в състояние да разпердушини този който я е наскърбил. Голяма пъзливка е... Обича да чете, затова децата в училище и казват: Мия учебника. Обича да спори, въпреки, че не е сприхава. Често прави напук това което не трябва. Обича да говори с хората, а устата й не спира. Мери хвърчи в облаците, по-високо от най-големия мечтател. Може да се каже, че е луда. Прави шантваи неща, като да си слага сирене на сладоледа.
-История: Родена в град Ферибън, живее с майка си. Баща й е починал. Тя е само на 3 години когато той умира. Наследила е от него тетрадка... тетрадка изпълнена с лекарства, които тя изучава. Като жив, баща й е искал да я обучи за войн. Когато е умрял, трова е било единствената цел на Мия. Учи в обикновенно градско училище. Там няма много приятели, понеже всички й се подиграват за странните навици. Бяга от часовете, въпреки, че знае всичкоперфектно. Тя е намерила силите си на своя рожден ден... 14-ти Септември. Открила е силите си отваряйки колет. В колета намерила малка бяла сфера. Когато Мия я докоснала усетила как й растат криле. Така майка й й обяснила, че Мия е черният ангел. Няма брат или сестра. Има двама най-добри приятели, Райт и Руюзаки. Двамата са също толкова странни колкото нея.
-Сила: Черен Ангел
-Външен вид/Снимка:Герой - Page 2 Misaamane
- Зодия: Дева
- Домашно животно: Малко леопардче, Миса-Миса
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 18, 2009 1:49 pm

От мен си одобрена само изчакай и Сапфира да даде менние. здрасти
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 18, 2009 2:00 pm

И от мен Одобрена! Героят ми хареса! браво привет
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
????
Гост




Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 18, 2009 2:14 pm

] Име
Александра Бетър Бекам
Прякор-Алекс, Лекси,

- Възраст
21
- Описание
Дълга блестяща леко накъдрена черна коса.
През специални вечери си прави не-забравими прически.
Слага си ярко цервено цервило, лакира си ноктите с
черен лак
Леко пълна е ,но това не и прави голямо значение.
Обича да носи по черен грим и по дълги обеци
Не обича да се прави на такава каквато не е.



- Характер
Мрази всякакви лигавищини, мрази хора заредени с полужителна енергия
Като характер е леко буйна и не се подчинява
Мрази вечерният час.
Обича лукс, пари, бижута и маркови коли.
Винаги около нея има хора, но малко са най дбрите и приятели.
Алекс обича да свири на пиано, обича да пише стихове, обича и да пише тъжни поеми.
Но това никой не го знае, и едвла ли би казата тайната си и на най добрият си приятел.



- История
Лекси е родена в малко селце близо до Испания.
Тя там живее с майка си, баща си, най голямата си сестра, и нейят брат.
Но за зла беда и се случват много лоши неща.
Още когато навършва едва пет месеца тя загубва майка си.
А години по късно, когато тя става на три губи и най голямата си сестра
На 8 години семейството и се мести в Италия.
И досега живеят там, тя много страда през тези години, но това и помага да стане все по силна и по силна.
Тези загуби влияят много лошо на характерът и
заради загубата на майка си и на сестра си има такъв буен характер





- Любими неща
Цвете - Бяла роза
Сезон - Лято
Цвят - Черен, бял, син.
Животно - Котка, Орел
Магическо създание - Сова
Книга - Много
Филм - Много
Спорт /мъгълски/ - Каране на велосипед

Дарба, Телекинеза, астрална проекция, левитация.

Снимки:
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2q8pzwm.jpg
https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/2e55aad.jpg


Последната промяна е направена от Александра Бекъм на Вто Авг 18, 2009 2:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 18, 2009 2:18 pm

Александра Бекъм написа:
Герой - Page 2 Moz-screenshot-2Герой - Page 2 Moz-screenshot-3 Име
Александра Бетър Бекам
Прякор-Алекс, Лекси,

- Възраст
21
- Описание
Дълга блестяща леко накъдрена черна коса.
През специални вечери си прави не-забравими прически.
Слага си ярко цервено цервило, лакира си ноктите с
черен лак
Леко пълна е ,но това не и прави голямо значение.
Обича да носи по черен грим и по дълги обеци
Не обича да се прави на такава каквато не е.



- Характер
Мрази всякакви лигавищини, мрази хора заредени с полужителна енергия
Като характер е леко буйна и не се подчинява
Мрази вечерният час.
Обича лукс, пари, бижута и маркови коли.
Винаги около нея има хора, но малко са най дбрите и приятели.
Алекс обича да свири на пиано, обича да пише стихове, обича и да пише тъжни поеми.
Но това никой не го знае, и едвла ли би казата тайната си и на най добрият си приятел.



- История
Лекси е родена в малко селце близо до Испания.
Тя там живее с майка си, баща си, най голямата си сестра, и нейят брат.
Но за зла беда и се случват много лоши неща.
Още когато навършва едва пет месеца тя загубва майка си.
А години по късно, когато тя става на три губи и най голямата си сестра
На 8 години семейството и се мести в Италия.
И досега живеят там, тя много страда през тези години, но това и помага да стане все по силна и по силна.
Тези загуби влияят много лошо на характерът и
заради загубата на майка си и на сестра си има такъв буен характер





- Любими неща
Цвете - Бяла роза
Сезон - Лято
Цвят - Черен, бял, син.
Животно - Котка, Орел
Магическо създание - Сова
Книга - Много
Филм - Много
Спорт /мъгълски/ - Каране на велосипед

Оправи си снимките и напиши каква е силата ти и ще си Одобрена! Мисля,че и Люк е на същото мнение.
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 18, 2009 2:25 pm

От мен Одобрена! И директор Скот също трябва да каже,обаче! да verysmile привет
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 18, 2009 3:25 pm

Одобрена,добре дошла здрасти
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герой
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за мутанти :: Начало :: Герой-
Идете на: