Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е училище за мутанти Андор.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Касиди Брайт

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Виктория Нуниес
Ученик
Ученик
Виктория Нуниес


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 11.08.2009
Age : 34

Касиди Брайт Empty
ПисанеЗаглавие: Касиди Брайт   Касиди Брайт I_icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 6:42 am

Име: Ралица Вировска
Прякори: Рали(така предпочитам), Ралс, Рали Корали(ако някой иска да ме дразни използа точно този прякор)
Пол: женски
Години: 14
Град: Варна
Рожденна дата: 24.04.1995
Зодия: телец(много инатлива)
Skype: rali_viki1
Ръст: Ми последно се мерих в началото на учебната та сега съм някъде 1 70 и нещо...
Цвят на очите: тъмно кафеви
Цвят на косата: тъмно кетенява почти черна
Тип на косата: права съвсем леко чуплива
Имате ли си гадже:нем(и засега не искам)
Любима марка автомобил: порше и ламборджини
Любима напитка:кола
Любим актьор\ актриса: Dakota Fanning, Jodelle Ferland, Cameron Bright
Любим филм: "The with mountain"(комедия трейлър) " Свърталище на духове"(ужас)
Кой филм гледахте за последно:" Да срещнеш Джо Блек"
Домашен любимец: котка, мъжка казва се Жан
Мечтая за:ами май за нищо вмомента освен може би за нова батерия на телефона...(пфу! писна ми да го зареждам всяка вечер!)
Любим сайт: този тук и http://twilightbg.vampire-legend.net/forum.htm http://night-creatures.forumotion.com/index.forum http://hogwartsmagicschool.bulgarianforum.net/
Любима манджа: миди на шиш(особенно в ресторанта " Би ем залива")
Любим TV водещ: --- професор Вучков
Любима Песен: --- "Rammstein"- "Du Hast"
Най-добрия ми приятел/ка: --- Нора и Маша
Слушаш ли чалга: ---ТВЪРДО НЕЕЕЕ!!! МРАЗЯ ТОЗИ ВИД МУЗИКА!
Най-екстремното ти преживяване: --- скачане в басейн с ледена вода(като преди това се бях пекла поне час така че се сещате каво ми е било)
Какво мразиш най-много: --- лъжата и използвачи
Какво искаш за рожденния ти ден: --- Екскурзия до Италия!
Дреме ли ти за глобалното затопляне: --- Дам.
Харесваш ли се: ---горе-долу
Първото нещо което правиш като си отвориш очите сутрин: --- да ги затворя отново и да заспя
Любим спомен от детството: --- Как се пребих на вратата на къщата на баба и дядо(сега като се сетя и ми става смешно)
Съжаляваш ли за нещо: ---хмм. Ами не.
Признаваш ли за грешките си: --- да
3 думи които най-точно те описват: --- мила, инатлива и непукист(е това не е редовно)
Каква беше причината за последната ти безсънна нощ: --- Часовата разлика между България и Шотландия
Има ли нещо което искаш само за себе си: --- сетра ми да признае най- сетне че лаптопа си е мой!(все пак аз изкараш 6-цата по инглиш не тя)
Избери: домашен уют или шумна компания: --- домашен уют предпочитам тишината и спокойствието
Плачеш защото: --- ами аз не плача.
А се усмихваш защото: --- някой ми харесва(смисъл като приятел)
Белята която си спомняш и днес: --- Как яздих котката когато бях на 3... Горкото коте свлече се безпомощно на пода след две крачки и все още си ме зобикаля отдалеч Very Happy
Какво не харесваш в себе си: --- незнам
Ако ви дадат безплатно самолетен билет къде бихте отишли: Пак в Шотландия или Италия или на Хаваите.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Касиди Брайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Касиди Брайт   Касиди Брайт I_icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 1:24 am

Здрасти приятно ми е да се запознаем за пореден път Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
????
Гост




Касиди Брайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Касиди Брайт   Касиди Брайт I_icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 12:04 am

(Censored)! Касиди Брайт 189837
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Касиди Брайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Касиди Брайт   Касиди Брайт I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Касиди Брайт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за мутанти :: Начало :: За новите и настоящи потребители-
Идете на: