Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е училище за мутанти Андор.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ирището за баскетбол

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Ирището за баскетбол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Ирището за баскетбол   Ирището за баскетбол - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 4:28 pm

First topic message reminder :

Ирището за баскетбол - Page 2 003710069
РП на воля
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm

АвторСъобщение
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Ирището за баскетбол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ирището за баскетбол   Ирището за баскетбол - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 16, 2009 2:22 am

Видях момичето което бягаше стори ми се позната но несе сетих от къде тръгнах след нея и я настигнах.
- Госпожице можели дами кажете името си струвате ми се позната ? - беше ми малко неодобно но исках да разбера от къде я познавам.
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Брук Дейвис
Преподавател
Преподавател
Брук Дейвис


Брой мнения : 35
Reputation : 3
Join date : 09.08.2009

Ирището за баскетбол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ирището за баскетбол   Ирището за баскетбол - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 16, 2009 4:53 am

- Вижте не мисля, че е нужно! Аз трябва да тръгвам пуснете ме!- дръпнах рязко ръката си, ако разбереше , че съм човек и ставам русалка при допир с вода, беше свършено с мен.Щеше да разкаже на дори един човек и ми отиде тайната...
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Ирището за баскетбол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ирището за баскетбол   Ирището за баскетбол - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 16, 2009 5:00 am

- Извинявай нейсках дате наранявам аз съм Лукас Скот директор на училището за мутанти. - усмихнах се но все още неможех да си спомня от къде я познавам.
- Моляте несе плаши няма дате изям ангелите неядат хора.
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Брук Дейвис
Преподавател
Преподавател
Брук Дейвис


Брой мнения : 35
Reputation : 3
Join date : 09.08.2009

Ирището за баскетбол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ирището за баскетбол   Ирището за баскетбол - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 16, 2009 5:36 am

- Ангел супер, все едно, бързам, водата ме чака- преглътнах- исках да кажа котето ми ме чака!- съжелявам, обърнах се и затраках с токчетата. Мъжт отново ми хвана ръката. Трябваше д аме пусне, сърцето ми беше студено като океана, а и не ми беше до лигавщини- Вижте господине , имате ли теории, защото бързам!
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Ирището за баскетбол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ирището за баскетбол   Ирището за баскетбол - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 16, 2009 6:07 am

- Спомних си от къде те познавам срешнах те онзи ден при езерото ти си русалката която ме целуна и избяга.Не бягай от мен аз мисля че съм влюбен в теб и немисля даго крия. - бях влюбен в нея и исках тя даго знае.
- Защо ме избягваш ?
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Брук Дейвис
Преподавател
Преподавател
Брук Дейвис


Брой мнения : 35
Reputation : 3
Join date : 09.08.2009

Ирището за баскетбол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ирището за баскетбол   Ирището за баскетбол - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 16, 2009 6:16 am

- Добре ли сте, да нямате темепратура господине!?- сложих ръйа ана челото ми, ах защо да криех, сърцето искаше да му кажа. Духна още по силно и тюла на роклята се разпиля отново- Съжелявам трябва да вървя...-отксунах се рязко от него и понягнах. Оставих мъжът с разбито сърце, знаех го....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ирището за баскетбол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ирището за баскетбол   Ирището за баскетбол - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ирището за баскетбол
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за мутанти :: Околоноста :: Училището-
Идете на: