Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е училище за мутанти Андор.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Герой

Go down 
+26
Ема Бенети- Евънс
Елена Гилбърт
Виктория Нуниес
Албрехт Хелман
Аней де Луна
sweetbaby
Marla Singer
Зак Джонас
katerina1991
Картър Мейсън
Мия-Мария Берг
metko95
heroin4o
Бела Кълън
Амарилис Нуниес
Dark-Shol-Ella Muratti
Брук Дейвис
Len
Девин Айс
Джеймс Еванескю
Алис Скофийлд
Виктория Макалензи
Томас Дилъри
Лукас Скот
alex_russo
Аналейн Маршъл
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeСря Авг 05, 2009 7:53 pm

First topic message reminder :

Тук си направете герой!

Можете да бъдете всякакви. Пример за това давам, с това че може да сте:феи,магьосници,вампири,върколаци,крилати хора,да се трансформирате в различни животни и т.н.

Име: (Името трябва да не се повтаря с ничие друго. Напишете и история на рода,от които произлиза героя ви. Необичайни неща,свързани с името на семейството.)

Прякор:

Години: (годините зависят от курс-а,в които сте. Започва се от 12 години,но ако сте примерно 4 курс ще сте на 15)

Характер: (Характера е много важен за един герой. Опишете го със всички плюсове и минуси. Все пак няма перфектни хора! Very Happy Минимум 3 реда.)

История: (Напишете историята на героя си от раждането,до момента. Как е открил силите си? Случило ли се е нещо,когато го е направил? Правил ли е опити да ги овладее? Нещо станало ли е с родителите му? Те разбрали ли са? Опита ли ли са се да направят нещо? Има ли брат или сестра? Ако да на колко са и те ли са разлини,като него/нея. Въобще каквото си измислите. Минимум 5 реда.)

Сила: (Тук напишете силата си и какви сте,вампир или елф и т.н.)

Външен вид/Снимка: (Тук можете или да опишете героя си с думи или да сложите негова снимка,а може и 2те(ако не ви мързи Very Happy ),което не е принудително,а по желание)
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Картър Мейсън

Картър Мейсън


Брой мнения : 1
Reputation : 0
Join date : 18.08.2009
Age : 28

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 18, 2009 9:44 pm

Име: Картър Мейсън

Прякор: Кат, Кети и Кейт

Години: 14

Характер: спокойна и уравновесена. Мила и добра. Очарователна на външен вид. Малко свита и срамежлива, но това не й е голям проблем.

История: Като малка Картър изгубва родителите си във Финландия. Умират при автомобилна катастрофа, когато е на четири. Попечителството е присъдено на чичо й - Джак в Вашингтон, Съединените Американски щати. Той обаче бил лош магьосник и искал да я привлече към черните изкуства. Тя избягала като разбрала при единственият си друг роднина - Майкъл - нейн 1-ви братовчет. Той й казал за училището и тя решила да се запише.

Домашен любимец: Малка пухкаво сива котка, която вече е на 5 години.

Сила: вампир

Снимка:
Герой - Page 3 Avril-Lavigne
Върнете се в началото Go down
http://forks-wa.niceboards.net
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 18, 2009 10:03 pm

От мен си одобрена изчакай сао Сапфира да те одобри.Обчаче няма пети курс ако искаш дате пишем четвърти но ще трябва да си промениш годините на 14.
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 18, 2009 11:06 pm

Одобрена! verysmile да привет
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
katerina1991
Ученик
Ученик
katerina1991


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 21.08.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 21, 2009 3:44 am

Име: Жасмин Максимова

Прякор: Нама, мрази да и викат по всятакви умалени имена. Обича обръщането по фамилия

Години: 14

Характер: Жасмин винаги е знаела, че е различна. Може би защото винаги знаешие какво иска. Тя беше спокоен и жизнерадостан човек. Но най-характерната и черта беше че се променяше неузнаваемо. В един миг беше затворена, а в другият вършеше щури неща. Понякога беше потайна, но друг път пряма и откровена. Неузнаваема и непокорна, красива и мъдра, мълчелива и шумна. Всичкото в едно в савършенна хармония

История: Никога нищо особенно, никога нищо важно. Така беше определяна в детството си от родителите си. Живее в Англия. Има един по-голям брат и по-малък. Родителите и са ареолози и братята и също са се запътили по този път. Единственно тя няма и капчица жажда за приклжчения в кръвта си. Но това няма голямо знамение, те и се лепят като магнит...

Отличителни белези: Татуировка на бялото гръбче с фразата на шекспир "Ние всички ще се смеем на позлатените пеперуди"

Домашен любимец: Множество, но най верният и е красива сребриста полярна сова, с която могат да си четата мислите на друг език.

Родина: Англия

Сила: неземно красива вийла която е метоморфмаг. често тя крие истинският си образ от любопитните очи който смятата вийлската и кръв за нещо лошо, а красотата и за оръжие на злото. Може да управлява водата и времето, леда и небесните стихий.

Външен вид/Снимка: на практика може да изглежда както си пойска, но по принцип нормалният и вид е красив и странен. Неземно срасив, но стряскаш. По-големи очи от обикновенно, странни.... сребристи и много бляскави. Овално миловидно лице с прозрачно бяла кожа и златисто-кестенява коса. право носле, нито много дълго, нито много тясно, по изразени скули. Тялото и по-принцип беше виоко и клощаво с нежни извивки, но тя рядко оставаше в този образ. Предпочеташе някое по-нисичко и закръглено тяло, което да несе набива на очи. Тя не харесва вниманието, мрази славата и печестите хора.


Жасмин - https://img.photobucket.com/albums/v222/Mellie_Angua/ravisnomine.jpg

Върнете се в началото Go down
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 21, 2009 5:38 pm

Одобрена! Запиши се за 4ти курс! привет да здрасти
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
Зак Джонас

Зак Джонас


Брой мнения : 119
Reputation : 0
Join date : 22.08.2009
Age : 28
Местожителство : Лондон

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 1:04 am

Име на героя:Зак Джонас
Прякор: Зак
Име на родителите: Лоли Минго и Мариано Санчез
Има Сестра н име Шейла и брат н име Пепе (Хосе Мигел)
Години:13
Зодия:лъв
Характер:
Зак може да е както спокоен,така и буен. Спокоен е,когато е в добро
настроение и всички го харесват,но ако някой го ядоса,много,много той
става нервен и може да раздразни много от хората. Но иначе Зак е от
хората,които много се харесват на всички.
Родителите му също вампири. Майка му претърпява катастрофа,но
оживява.
Успява да овладее силите си и това му помага за
в бъдеще.
Любим цвят: черно
Любим предмет:магия
Талисман:медалион на дракон
Кръв:чиста
Домашен любимец:куче на име
Пончо

http://www.max2.tv/uploads/otherImage/file8758.jpg




Последната промяна е направена от Зак Джонас на Съб Дек 19, 2009 12:00 am; мнението е било променяно общо 7 пъти
Върнете се в началото Go down
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 1:27 am

Ами...одобрен! Само, когато Наско/Лукас/ се върне и той трябва да одобри!
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
Marla Singer




Брой мнения : 1
Reputation : 0
Join date : 21.08.2009
Age : 28

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 4:06 am

Име: Марла Сингър

Прякор: Няма

Години: 14

Характер: Много интелигентна,вечно пушеща.Обича предизвикателствата.Никога не е предпазлива и често си играе със собствения и понякога живота на останалите.Не обича да говори.Често се усмихва.Когато има да казва нещо на някого,говори директно.

История: Марла е родена в семейство на бохеми.Майка й е ангел,а баща й е вампир.Няма братя и сестри.Знае за силата си от малка.Детсвото си прекарва овладявайки я(силата).Няма много приятели.Живее отделно от 4 години.Не обича да използва силата си за да се добере до някого/нещо,но често се случва.Марла живее с приятеля си -Тайлър.Заедно са от 2 години.Живеят в малка,но доста обширна вила край океана.Марла мрази семейството си,поради причината,че те са виновни за силите й.
Сила: Марла е полу-вампир полу-ангел.Чрез силата си може да внушава неща на хората (и останалите същества) ,а другата й сила е промяната на времето.Също така Марла е безсмъртна(заради баща й).Няма крила.

Външен вид/Снимка: Герой - Page 3 Marla_singer_by_danae81
Върнете се в началото Go down
sweetbaby




Брой мнения : 5
Reputation : 0
Join date : 22.08.2009
Местожителство : не

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 5:51 am

Име:Риджина Катерине Фреджи

Прякор:Ри,Кат, Жижи

Години: 12

Характер:Така аз съм много красива и мила.Обичам да съм сред хора и да съм център на вниманието.Винаги съм усмихната и обичам да мечтая.Рядко съм тъжда и плача.Много съм умна и интелигентна и схващам бързо това на което ме учат.Обичам да съм обичана.Най-лошият ми навик е, че се смея много и понякога това изнервя другите.
История:Майка ми и баща ми са вампири.Майка ми е променена когато съм била на 5.Научла ме е да не се предавам и да се боря до последно.Нищо не се е случвало в живота ми опсвен раждането на малкия ми гнисен грат Гого, които е като конска муха.


Сила:ПОЛУВАМПИР

Външен вид/Снимка:Така аз из красива, нежда и фина.С глатка и блестяща кожа, златито кафяви очи и дълга червена коса.Обичам да съм на притки, но често съм с диадема.

Сапфира Белл:На мен ми хареса. От мен си одобрена. 2ри курс. Когато дойде и Лукас и той даде съгласие ще си СЪВСЕМ одобрена!
verysmile
Върнете се в началото Go down
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 4:23 pm

Marla Singer написа:
Име: Марла Сингър

Прякор: Няма

Години: 17

Характер: Много интелигентна,вечно пушеща.Обича предизвикателствата.Никога не е предпазлива и често си играе със собствения и понякога живота на останалите.Не обича да говори.Често се усмихва.Когато има да казва нещо на някого,говори директно.

История: Марла е родена в семейство на бохеми.Майка й е ангел,а баща й е вампир.Няма братя и сестри.Знае за силата си от малка.Детсвото си прекарва овладявайки я(силата).Няма много приятели.Живее отделно от 4 години.Не обича да използва силата си за да се добере до някого/нещо,но често се случва.Марла живее с приятеля си -Тайлър.Заедно са от 2 години.Живеят в малка,но доста обширна вила край океана.Марла мрази семейството си,поради причината,че те са виновни за силите й.
Сила: Марла е полу-вампир полу-ангел.Чрез силата си може да внушава неща на хората (и останалите същества) ,а другата й сила е промяната на времето.Също така Марла е безсмъртна(заради баща й).Няма крила.

Външен вид/Снимка: Герой - Page 3 Marla_singer_by_danae81

Значи...Моля те,поправи героинята си да не пуши вечно! И годинките на 14,защото трябва да минеш 4 курс,за да продължиш в 5 и 6.
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
Аней де Луна

Аней де Луна


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 22.08.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 10:29 pm

Име: Аней де Луна
Прякор: Аней или Луна

Години: 14

Характер: Тя е силна и барбена. Има голямо сърце и е мила и добра с този, който заслужи доверието й. Обича приключенията, а също така е добър събеседник и всичко останало... Ако някой я ядоса го приема спокойно, но зависи и от ситуацията...
История: Още от малка тя е енобикоена. Ражда се с три градуса по - висока температура от осатналите хора. Това обаче не учудва родителите й, защото и те са върколаци. Следователно от това Аней е чистокръвен върколак. Отраснала е с родителите си и те са я научили как да се конторлина. В началото наиситна й е било много трудно, но постепенно с времето е привикнала и сега вероятността да загуби контрол е малка. Обаче и омръзна еднаквото ежедневие и решава да замине съвсем сама, за да търси приключения...
Сила: Аней е върколак и освен, че може да чете мислите на другите върколаци, тя може да изтрива моменти от паметта на който пожелае...
Външен вид/Снимка: Матов тен, големи сочни устни и големи черни очи. Красива е, но не обръща огромно внимание на външноият си вид. Като вълк тя е със златиста козина.

Герой - Page 3 2lb0wtv
Върнете се в началото Go down
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 23, 2009 12:37 am

Одобрена си! Но годинките засега нека да са 14,защото това е 4ти курс. Трябва да завършиш 4,за да продължиш в 5 и 6.
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 23, 2009 4:11 am

Всичи сте одобрени!
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Албрехт Хелман

Албрехт Хелман


Брой мнения : 1
Reputation : 0
Join date : 26.08.2009
Age : 34

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 12:17 am

Име: Албрехт Хелман

Прякор: Дневен ловец поради факта, че може да ловува и през деня.

Години: 19

Характер: Девиън е много уравновесена личност.Доста е любознателен и обича да чете книги.Дисциплиниран е и сериозен в работата си.Понякога е импулсивен,но това се случва доста рядко.Особено е грижовен към магическите същества и често обича да се разхожда из природата.Авантюрист е по душа и лесно се забърква в неприятности въпреки,че се стреми да бъде разумен и рационален.

История: Роден е в Нюрнберг, Германия.Майка му е била е имала кратоктрайна връзка с вампир в следствие на което на бял свят се появава Алберхт.Майка му умира при раждането му а баща му дори неподозира за съществуването му.Осиновен е от богато аристократично семейство още като бебе.Детството му е доста напрегнато защото около него се случват все странни неща.Поради факта, че е наполовина вампир...той едва не убива свой осиновителите си в изблик на ярост през една особенно необичайна нощ като има лунно затъмнение.Още от тогава той се счита за различен и избягва хората.Тийнейджърските му години пък са още по-трудни и той така и не успява да се научи как да контролира вампирските си сили.Това съсздава доста грижи и неприятности на приемните му родители.Странното му поведение плаши почти всеки срещнат и за това излиза предимно вечер когато убийците и псхипотатите излизат навън....за да може да бие тяхната кръв а не тази на обикновените и невинни хора.Лова започва да му доставя удоволствие и той редовно убива крадци и измамници.Не само през нощта, но и през деня когато хората са най-активни.Така живота му става по-лек а той самия придобива сили на вампир макар, че е наполовина човек.Най - сетне точно преди осемнадесетия си рожден ден той е изпратен в училището за мутатанти.


Сила:
~ Раса: Полу-човек полу-вампир
~ Сили: Прилив на свръх физически сили при допир или пиене на човешка кръв.Активност при пълнолуние и саморегенерация при нараняване.

Външен вид/Снимка: Герой - Page 3 Annable3
Върнете се в началото Go down
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 12:54 am

Героят ти ми хареса,но трябва да си намалиш годинките. Ако ще си 4-ти курс си смали годинките на 14. Имаче си одобрен от мен.
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 5:29 am

И от мен си одобрен само както каза Сапфира годините поправи иначе добре дошал здрасти
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Виктория Нуниес
Ученик
Ученик
Виктория Нуниес


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 11.08.2009
Age : 33

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 5:55 am

Име: Касиди Джеймс Брайт

Външен вид снимка:

Герой - Page 3 Dakotafanning1

Братя и сестри: Тя има един брат Камерън Изглежда така:

Герой - Page 3 Normalcameron

Характер: твърда и студена, мила е единствено с близките си.

Години: 457 но изглежда на 14.

История: Касиди е изгубила родителите си в пожар през 1576. Тя и брат и са избягали, но докато тичали през гората Касиди се блъснала в дърво и изгубила съзнание. Когато се събудила около нея нямало никой. Разбрала е почти веднага че е вампир. Разбрала за училището Андор и тръгнала към него. По пътя получила писмо с което я канят във самото училище. Тя се зарадвала и оттогава учи там.

Дарби: Контролира петте стихии(вода въздух огън земя квинтесенция)(квинтесенция е древна сила за хвърляне на светкавици и гръмотевици), чете мисли, има щит и последната и ужасяваща дарба която никой щит не може да спре:Да влиза в ума на съществата и да им причинява неуписуема болка. Когато бъде използвана върху някой който не е вампир може да причини симптоми на ужасна болест месеци след това(поради тази причина Касиди избягва да използва тази си дарба), и хипнотизира(с очи).
Върнете се в началото Go down
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 2:01 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
Лукас Скот
директор
директор
Лукас Скот


Брой мнения : 202
Reputation : 4
Join date : 06.08.2009
Age : 30

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 5:24 pm

И от мен си одобрена добре дошла здрасти
Върнете се в началото Go down
http://twilight-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 1
Reputation : 1
Join date : 25.10.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeНед Окт 25, 2009 7:26 pm

Име: Елена Гилбърт

Прякор: Елена и Ел

Години: 15

Характер: Тя е спокойна сдържана. Не привличаща вниманието, но превличаща опастностите за съжаление. Весела и с чуство за хумор. Отрицателни качества - малко е стеснителна и след инцидента това качество се появява доста в живота й.

История:
Четири месеца след трагичен инцидент с кола, който убива родителите им, 17 годишната Елена Гилбърт и нейния брат Джеръми, все още се опитват да свикнат с промените, които са станали. Елена винаги е била бляскава ученичка: красива, известна, с добър успех в училище и прияъели, но сега тя се опитва да скрие своята тъга от света. Елена и Джеръми живеят с леля си Джена, коята дава най-доброто от себе си, за да замести отчасти родителите им.

Когато учебната година в гимназията "Мистик Фолс" започва, Елена и приятелките й са очаровани от хубавия и мистериозен Стефан Салваторе. Той и Елена веднага усещат някакво привличане, въпреки че тя е озадачена от странното поведение на Стефан, когато той внезапно се появява на гробището, където са погребани родителите й. Това, което тя не успява да разбере е, че Стефан крие тъмна тайна - фактът, че е вампир. На партито, което е на следващата вечер, Елена и Стефан започват да се опознават един друг, когато хаоса, който се е породил, понеже Вики е нападната и ухапана по врата, ги прекъсва.

Опасявайки се, че знае кой е отговорен за нападението, Стефан се прибира у дома и намира по-големия си брат - Деймън, когото не е виждал от 15 години. Деймън също е вампир и двамата братя имат дълга и мъчителна история. Деймън се подиграва на брат си, който отказва да бъде жесток, но когато разбира, че брат му е запленен от Елена, която изглежда точно като жената, която Стефан е обичал преди повече от век; жена, която Деймън се опитал да направи своя. Сега двамата братя - единия добър, а другия лош, ще се борят за душата на Елена . . .


Сила: човек и бъдещ вампир

Външен вид/Снимка:

Герой - Page 3 Nina-Dobrev-Self-Assignment-the-vampire-diaries-7841219-471-600
Върнете се в началото Go down
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 06, 2009 3:36 pm

Одобрена си! Извинявай за закъснението! Герой - Page 3 Icon_biggrin Ти ще си 4ти курс!
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
Ема Бенети- Евънс
Ученик
Ученик
Ема Бенети- Евънс


Брой мнения : 51
Reputation : 0
Join date : 19.11.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeЧет Ное 19, 2009 4:25 am

Герой - Page 3 4ebcad6510cd95e29d41ab5
Име: Ема Бенети- Евънс, История на рода: Родът Бенети- Евънс е старо магьосническо родословие. В него всички са чистокръвни. Смята се, че родът е произлязъл още със създаването на Вселената. В това родословие е прието всеки да носи личното си име и след това Бенети- Евънс, вместо бащино и фамилно име както е прието. В този род, когато жените се омъжват, те са длъжни да кажат на бъдещия си съпруг, че няма да носят неговата фамилия, а че той ще носи нейната. Ако ерегенът не е съгласен сватбата, категорично не може да се състои. Ако, обаче двамата годеници въпреки това се оженят, жената бива премахната от рода, изхвърляна от имението и спираща да използва богатството на семейството и да носи неговата фамилия.

Прякор: Предпочита да казват цялото й име, но може и Ем, Бенети, Евънс

Вид: Полувампир- магьосница

Години и дата на раждане: Ема е родена на 24 април 2000. Тя е на 8 вампирски години, но изглежда на 14.

Външен вид: Очите на Ема са много красиви, но пък доста трудно се описват. Те са светли в цвят сиво- зеленикав с леко неправилна форма. Те са наследени от майка й. Освен това Ема има бледа кожа, топла на допир. Има красива черна коса- дълга и блестяща. Тя е доста красива, силна и бърза, заради вида си. Предпочита готик стила на обличане и не може да понася рокли, поли, ризи и врътовръзки. Предпочита дънки и прилепнала тениска. Мрази също и обувките тип пантофка, с тъпи върхове, онези малки заострени обувки, които останалите момичета носят. Предпочита да носи кецове, маратонки, спортни обувки и обувки с платформа. Носи грим в тъмна гама, който обаче подчертава лицето й и я прави още по- красива.

Характер: Характера на Ема е много труден. Тя се държи дръпнато и често се сопва на всички. Трудно се сприятелява. Когато, човек я види първата му мисъл е, че момичето е преживяло тежко детство и трябва да се оправя самичко. Само, че това е абсолютно грешно. Ема е израстнала с купища прислуги, които са изпълнявали всяко нейно желание. Вместо, обаче да се превърне в разглезено богаташче, тя някак се отдръпва от всички и се научава как да е тиха и незабележима и едновременно с това да се справя сама с всичко. Това беше нейната "добра" част на характера. Следва лошата. Тя е много инатлива и твърдоглава, изобщо не се вслушва в съветите на останалите дори й да са прави. Щом си науми нещо винаги го прави и се инати, когато някой се опитва да я вразуми(което се случва често).

Семейство:
майка: Алиса Бенети- Евънс
баща: Томас Бенети- Евънс
сестра: Ванеса Бенети Евънс

История: Ема е родена в Хонолулу(столицата на Хавай) през пролетта на 2000 година. Както всеки полувампир и тя помни неприятните спомени от това как е прекарала в корема на майка си. Не обича да говори за това, защото смята че е прекалено лично, а и всеки път щом си спомни как е разкъсала майка си я обзема силно чувство на вина. Вмомента тя разбира, че не е само тя виновна, а също и близначката й Ванеса. Родителите им са били напълно ясно с риска, който поемат. За тяхна изненадана, обаче родили близначки вместо едно дете. Въпреки това обичат и двете си отрочета. Иначе Ема е имала доста спокойно детство. Била е обсипвана с грижи и любов. Още от малка знае, че е магьосница и понякога стават странни неща, които ордена на Магията трудно прикриват. Щом навършва осем вампирски години, родителите й решават да я изпратят в училището за мутанти "Андор". Тя ще постъпи тук скоро и е убедена, че няма да й хареса, но все пак всичко се променя...

Дарби: Попринцип полувампирите нямат спососбоности, а ако имат те биват наследявани от родителите им. Това е странното и за Ема тя има дарба ненаследена от никого: Може да създава истинска психическа и физическа болка на дадено същество/човек- достатъчно е само веднъж да е видяла как изглежда дори и само на снимка. Тази способност е доста страшничка, затова Ема избягва да я използва.

Обича: Семейството си, котката и кучето си, кръв, спагети, сладолед, кока- кола, шейкове, коктейли и др.

Мрази: Животинска кръв, училището си(поне засега ;]), дробчета, шумът, използвачи, лигнята и др.
Върнете се в началото Go down
Джесика Лейджър




Брой мнения : 1
Reputation : 0
Join date : 26.11.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeЧет Ное 26, 2009 1:37 am

Име: Джесика Лейджър

Години: 11

Описание: Джесика има дълга до раменете кафява коса.Косата и е къдрава.
Очите и са воднисто сини.Джесика има тънки розови устни.Тя е с нормален ръст
за единадесет годишно момиче.Кожата и е бледа, но не много.Има слабичко
тяло.

Характер: Джесика е много забавно момиче.Обича или по-точно обожава да се
дразни с брат си.Не е от най-дружелюбните но не е и грубиянка.На враговете си
отмъщава жестоко, и никога не би съчуствала на някой от тях.Приятелите и знаят,
че Брияна е човек на който може да се разчита и й имат доверие.

История: Джорджия Евънс и Джеймс Лейджър са магьосници и родители на Джесика и
Зак Лейджър.Зак е с 6 години по-голям от Джес, и тя много обича да се дразни с
него.Джорджия и Джеймс не харесват мъгълите и са против това Джесика и Зак да
дружат с тях.Зак зарязва всичките си приятели мъгъли, но Джеси не остава едната
си приятелка Клариса Монро, французойката.Зак постоянно повтаря на Джесика, че
Клариса е много досадна със френския си акцент.Когато Джес осъзнава, че мъгълите не
са за приятели, тя оставя Клариса.Без това Монро е със странен характер, прекалено надменна и надута далеч от вкуса на Джесика.


Сила: Магьосница


Снимка:
http://www.childstarlets.com/lobby/bios/portraits/ryan_newman13.jpg
Върнете се в началото Go down
Аналейн Маршъл
директор
директор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 158
Reputation : 0
Join date : 05.08.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 28, 2009 11:07 pm

И двете сте одобрени. Наистина много се извинявам за закъснението,но имаме малко проблеми с форума. Има свободни учителски места и скоро форума ще бъде обновен изцяло!
Върнете се в началото Go down
https://andor.bulgarianforum.net
ivanina




Брой мнения : 1
Reputation : 0
Join date : 06.12.2009

Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 3:08 pm

Име:Андромеда Блек Роуз
Прякор/Обръщение:Анди,Андро и Андромеда
Външен вид/Снимка:
Герой - Page 3 AgentBloodRayne
Андромеда има къса огнено червена коса.Нейната кожа е изключително бяла
и твърда като гранит. Очите и са сини което е необикновенно за един
вампир,защото поначало очите на вампирите са или червени или черни или
топазени,но при Анди това не е така. Устните и са кърваро червени на
цвят,а снежнобелите и зъби са изкючително остри. Анди има изключително
стройно и секси тяло. Висока е 1,89 и тежи 65 кг.
Рожденни
данни:Андромеда е родена в Париж на 3 май 1750 година,а е променена
през 1773годита от един вампир която я напада уж да и изпие кръвта,но
вместо да я убие той я превръща в вампир,най-млаженото за нея същество.
Вид:вегетарианка
Сила:
Анди има доста необикновенни способности който са следните: Тя има
дарба за самосъхранение което в много случай и е помагало да се измъкне
в много напечени ситуации. Тя също така може да мести най-различни
предмети само с един жест на ръката си .Освен всички тези необикновенни
сили Анди е изключително бърза и силна в физическо отношение и е доста
добра в измислянето на дадена тактика с която да победи своите врагове.
Роднини:Всички
роднини от смъртния живот са избити от вампирски клан. Тя счита за свое
семейство вампири вегетарианци който са я открили полужива на една
тъмна уличка ухапана от вампир и те са се грижили за нея и обичали
всясаш им е родна дъщеря и Андромеда също се е превържала към тях и
затова е решила да остане да живее при тях.
Майка: Анхела Роуз
Баща:Джон Блек
Сестра:Емилия Роуз
Сестра:Джесика Роуз
Сестра:Корнелия Роуз
Брат: Себастиян Блек
История:Анди
е в родена в далечната 1750 година в Париш. Тя е третото дете на бедно
семейство от Париш. Майка и Роуз е била продавачка на дрехи,а баща и
Майк е бил полицай. Тя има по-големи сестри който се казвали Рейн и
Алис.Може семейството на Анди да е било бедно,но пък са били много
единни и са се уважавали и обичали и са били много щастливи заедно.
Роуз е имала годеник за който стяла да се оженни през лятото на 73
година. Нейния любим се е казвал Емет и е бил музикант двамата много са
се обичали и имали огромни планове за своя съвместен живот заедно ,но
за жалост всичко се е променило много бързо.През зимата на 73 година
Андромеда се е пребирала в удома се след нощна работа в болницата. Като
се е прибрала ужасна гледка. Домът им е бил разбит а вътре в къщата
вампири пиели кръвта на нейното семейство а по-страшното било че видяла
своя любим разкъсан на парчета от вампирите. Момичето изпаднала в шок
от видяното не е можела да повярва че близките и ги няма. Не е знаела
какво прави. Тя осъзнала че ако се опита да избяга вампирите сте я
видят и ще я убият.Но като се е замислила че си казала че не може да
живее в свят без любимия си и нейното семейство и че по-добре да е
мъртва и да е заедно със любимите си хора отколкото жива и разделена от
тях. Момичето затова реши да излезе шумно от къщата си и да се затича
със всичка сила на някъде. Един вампир я видял и естествено с лекота я
настигнал и започна да и пие кръвта,но не могъл да я убие понеже друго
семейство вампири се намесли и го убили след което са прибрали в дома
си младото момиче и са се грижили за нея. Минало известно време
момичето се е научила как да си контролира силите си и и гладън си към
хората. Разбрала за кланът който убил в семейството си и решила да ги
изстрепи до крак. Семейството и е било против но я уснали защото много
я обичали и всеки ден я виждали как страда и как се разяжда от вътре от
гняв и мъка по изгубеното си семейство.Тя се е включила в една човешка
организация която целила унижощението на злите вампира който искат да
унижощат или подчинат хората и те да управляват. Анди станала агент на
тази организация и изпълнява всичките мисии. След време са и дали мисия
да намери и заличи този клан който е убил нейното семейство. Тя с
удоволствие приела и ги изтрепала по особено брутален начин. След което
се откала да е агент и се върнала обратно при вампирското си семейство
със знанието че е отмъстила за смърта на обичаното от нея семейство.
Характер:Тя
има доста силен характер.Много лесно и се менят настроенията. На
моменти слага бетонна стена пред себе си това става когато изпадне в
депресия или мъка по близките и хора.
Положителни черти: Тя е
много вярна на хората който обича и държи на думата си никога не би ги
продава. Много е мила спрямо хората,състрадателна. Много е смела има
принципи който никога не би им изменила,знае какво иска и как да го
постигне,тя умее да излужва много добре хората и вампирите и да им дава
правилните съвети. Има огромна воля и е много искрена и пряма.Винаги
казва това което мисли.
отрицателни страни:На моменти е много
безръсъдна,отмъстителна е и понякога съ държи ужасно със всички.Лесно
избухва понякога и без пречина. Понякога се затваря във себе си и не
разговаря със никой и казва неща за който после съжалява на моменти
става арогатна и иронична.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герой - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой   Герой - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герой
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за мутанти :: Начало :: Герой-
Идете на: