Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Добре дошли в Училище Андор , това е професионално училище за мутанти , вампири , хора , демони , ангели и други чудати същества . Не чакай , а се регистрирай !
Училище за мутанти
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е училище за мутанти Андор.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Vita d'inferno

Go down 
АвторСъобщение
alex_russo
Учител и модератор
Учител и модератор
alex_russo


Брой мнения : 51
Reputation : 0
Join date : 06.08.2009
Age : 28

Vita d'inferno Empty
ПисанеЗаглавие: Vita d'inferno   Vita d'inferno I_icon_minitimeСря Авг 12, 2009 4:56 pm

Tillman, Oklahoma
Часовникът удари полунощ. Луната светеше така както никога. А през гробишето бягаше жена на име Лаура Джонсън - гонена от върколак. Той нададе смръзяващ кръвта вой. Лаура се затича все по-бързо, но надпреварата беше загубена - тя щеше да бъде убита от приближаващия звяр. Изведнъж сякаш от нищото се подаде един камък, в който жената се препъна и падна, а чудовището я застигна. В този момент от някъде просветна светлина толкова ярка, че освети гробището сякаш е ден. За миг Лаура видя гонещото я чудовище, но в следващия падна в несвяст, а върколака мъртъв.
След няколко минути жената започна да се свестява. Щом видя това източникът на светлината се наведе към нея и прошепна нещо в ухото й.


Kiowa,Oklahoma



-Дийн ,Дийн ставай! 11:30 сутринта е. Ставай!! - Сам викаше вече адски ядосано и за стотен път на ДИйн който спеше дълбоко като мечка.
-Какво?-сънено каза Дийн-Сам спи ми се.Остави ме!
-Хайде братле - отвън има две блондинки не ги карай да чакат-лукаво каза Сами.- А СЕГА СТАВАЙ!!!
Той изкрещя и гласът му "проехтя" в лицето на Дийн който бе хванал дънките си след чутото за блондинките. И малко се разочарова като разбра ,че Сами го лъже.
-Е, казвай.защо ме събуди!?
-Мисля ,че намерих нещо като за нас.

-Какво?Сам... Чети!
-ОК!ОК!Така..Онзи ден а гробището в Тилман е намерено момиче на около 20-21 което едвам се движело и говорело и било в голям шок. Поне по думите на мъжът който я е открил.
-Някакво момиче в шок какво толкова по света има много такива момич..
Той не изрече последната дума след като видя погледа на брат си който беше изпепеляващ.
-Ще ме изслушаш ли?Така..До момичето са намерини три кучешки зъба ,а нейните дрехи.Лекарите не могат да разберат на кой са зъбите но имат предположения за куче.
-Въркoлак.Обичам ги тези чудовища! - и една леко глуповата и леко сънена усмивка озари лицето на Дийн.
-Брато..Така - Полицаите се чудят какво е разкъсало дрехите й и защо е била толкова късно на гробищата.
-А поне хубава ли е!?
-Дийн стига! Тези твои шеги не са смешни. И да хубава е.
-Ок.Хайде да потегляме!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

След около петнадесет минути двамата братя се качиха в черната Импала ot 67-ма и поеха по магистралата.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Два часа по късно спряха пред поредния мотел и влязоха.
-Е Сами как се казва мацката ?
-Лаура.-Отвърна оттегчено Сам и се приближи до рецепцията-Една стая моля.
-С единично легло нали - за вас и вашия..партньор.
-НЕ!-казаха и двамата.
-Ние сме братя.-Поясни Сам.
-Казах ти да се пострижеш но ти като си дебела глава не ме послуша и сега ни мислят за двойка.-намръщи се Дийн.


П.П. - Не е довървена.
Върнете се в началото Go down
 
Vita d'inferno
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за мутанти :: Забавна зона :: Лично творчество-
Идете на: